پویاسامانه

کد خبر : 61493 تاریخ ثبت : 1394/6/18 13:42 نظرات تایید شده : 1

۱۲ هزار دانش‌آموز بوشهری به اردوی راهیان نور اعزام می‌شود

ناصر کرمی مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهرخلیج فارس: مدیرکل‌ آموزش‌و‌پرورش استان بوشهر گفت: امسال ۱۲ هزار دانش‌آموز بوشهری به اردوی راهیان نور اعزام می‌شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ ناصر کرمی صبح چهارشنبه در نشست هماهنگی برگزاری همایش شهید شاخص سال و اعزام اولین کاروان راهیان نور اظهار داشت: همه ما باید پاس‌دار خون شهدا باشیم و در این مسیر گام برداریم و قدردان آنها باشیم.

وی به اهمیت برگزاری اردوهای راهیان نور اشاره کرد و افزود: اعزام دانش‌آموزان به این اردوها نقش بسیار مهمی در آشنایی و شناخت بیشتر آنها از شهدا و آرمان‌های شهدای معزز و معظم خواهد داشت.

مدیرکل‌ آموزش‌و‌پرورش استان بوشهر اضافه کرد: در سال‌های اخیر شاهد برگزاری منظم برنامه‌های اعزام دانش‌آموزان به اردوهای راهیان نور هستیم و امسال نیز تلاش داریم که این برنامه‌ها باشکوه و نظم مناسب برگزار شود.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته بیش از ۱۳ هزار دانش‌آموز و فرهنگی به اردوهای راهیان نور اعزام شدند که استان بوشهر در نحوه برگزاری و تعداد افرادی اعزامی به عنوان استان برتر معرفی شد.

کرمی به استقبال دانش‌آموزان از این اردوها اشاره کرد و ادامه داد: سهمیه امسال ۱۲ هزار نفر است، اما این آمادگی را داریم تا ۱۵ هزار نفر اعزام کنیم.

مدیرکل‌ آموزش‌و‌پرورش استان بوشهر به اعزام دانش‌آموزان استان بوشهر به‌عنوان اولین کاروان اردوی راهیان نور اشاره کرد و گفت: این آئین با حضور وزیر آموزش و پرورش صورت خواهد گرفت.

 

-->