پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 31988320 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51282039
کد خبر : 59616 تاریخ ثبت : 1394/6/7 11:57 نظرات تایید شده : 1

خبر فرماندار دیلم از منطقه ویژه شمال استان

خبرگزاری فارس: تأمین زیرساخت‌های منطقه ویژه شمال استان بوشهر در آینده نزدیکخلیج فارس: فرماندار دیلم گفت: یکی از مؤلفه‌های توسعه و رونق اقتصادی و اشتغال شهرستان، منطقه ویژه اقتصادی شمال استان در دیلم است که زیرساخت‌های آن در آینده نزدیک فراهم خواهد شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از فارس؛ حسن اسماعیلی صبح امروز در جمع مدیران اجرایی شهرستان دیلم اظهار داشت: دولت تدبیر و امید در شهرستان دیلم به وعده‌های خود عمل کرده است و در این دو سال همه مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی برای تحقق وعده‌های دولت تلاش و کوشش کرده‌اند.

وی افزود: اعتبارات سال جاری شهرستان بالغ‌بر 170 میلیارد ریال است و در هفته دولت در شهرستان دیلم شاهد افتتاح و کلنگ‌زنی27 طرح توسعه‌ای با اعتباری بالغ‌بر 162 میلیارد و 940 میلیون ریال در نقاط مختلف شهر و روستاها خواهیم بود که برخی از آن‌ها با حضور استاندار در دومین روز از هفته دولت به بهره‌برداری رسیده و برخی در روزهای باقی‌مانده مورد بهره‌برداری قرار خواهند گرفت.

فرماندار دیلم با تأکید بر توسعه همه‌جانبه شهرستان دیلم تصریح کرد: در اعتبارات امسال با توجه به اولویت استاندار و مجموعه مدیریت شهرستان، پروژه بزرگ محور دیلم ـ گناوه بااعتباری بالغ‌بر 450 میلیارد ریال تا پایان سال مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت و یکی از مؤلفه‌های توسعه و رونق اقتصادی و اشتغال شهرستان منطقه ویژه اقتصادی شمال استان شهرستان دیلم است که زیرساخت‌های آن در آینده نزدیک فراهم خواهد شد.

اسماعیلی بیان داشت: آرزوی دیرینه مردم دیلم با احداث اتاق عمل، بخش زنان و زایمان و بخش بستری در این دولت محقق شده و با در اختیار قرار دادن دستگاه رادیولوژی و سونوگرافی پیشرفته با هزینه 10 میلیارد ریال بیمارستان بقیه‌‌الله دیلم تجهیز می‌شود.

وی افزود: در روستاهای شهرستان بوستان‌های امید، زمین‌های چمن، زمین‌های والیبال احداث و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد و در شهر دیلم پلاژ بانوان، خانه کشتی و تکمیل منطقه گردشگری حماد اعتبارات قابل قبولی تخصیص داده شد.

فرماندار دیلم بیان کرد: گمرک دیلم باید به اداره کل ارتقا پیدا کند که در توسعه، رونق و بازار و اشتغال شهرستان تأثیرگذار باشد و در این امر مکاتبات لازم انجام و مجموعه شهرستان برای محقق شدن این امر از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهیم کرد.