پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/04/30 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4056067 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/05/12 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1551349
کد خبر : 59409 تاریخ ثبت : 1394/6/5 19:15 نظرات تایید شده : 1

فرماندار دیر: ثبات قیمت ها مهمترین دستاورد دولت یازدهم است

خلیج فارس: فرماندار دیر گفت: کاهش تورم و ثبات قیمت ها از مهمترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید است.

به گزارش «خلیج فارس»؛ حمزه اعتماد پنجشنبه در جشنواره شهید رجایی در جمع مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان دیر افزود: با وجود مشکلات اقتصادی و تورم 45 درصدی دولت تدبیر و امید توانست با تدبیر و مدیریت صحیح تورم را به 15درصد کاهش دهد.

وی گفت: در دو سال خدمتگزاری دولت تدبیر و امید در شهرستان دیر خدمات خوبی در امور شهری و روستایی صورت گرفته است که در هفته دولت امسال 23 پروژه با اعتبار 160میلیاردریال افتتاح و اجرایی خواهدشد.


فرماندار دیر اظهارداشت: افتتاح برق 132 شهرآبدان با اعتبار 47میلیارد ریال و گازرسانی به روستاهای جبرانی،تنگ خوش ،بنای راشد و سرمستان، افتتاح کتابخانه عمومی بردخون و چند پروژه مهم بندری از جمله این پروژه هاست.

وی گفت: با بررسی های صورت گرفته تعداد 34 کارمند،چهار رییس اداره و هفت مدیر فعال و برتر شهرستان در این روز مورد تقدیر و تجلیل قرار می گیرند.

امام جمعه دیر نیز گفت: دولت یازدهم در زمینه های کاهش تورم، مذاکرات هسته ای و نظام سلامت گام های خوبی برداشته است.

حجت الاسلام سید علی حسینی افزود: یک کارگزار باید در وهله اول به خدا ایمان داشته و اخلاق و قانون را پشتوانه ایمانخود داشته باشد.
وی گفت: پست ها امانت و نعمت الهی هستند و با این نعمت باید درست بهره برداری شود تا نعمت از دست نرود.

امام جمعه دیر اظهارداشت: در سیره و روش امام هشتم، زمامدار جامعه اسلامی باید مهرورزی،عدالت محوری،نیکوکاری، علم محوری، گشاده رویی، کلام نیکو، دردسترس بودن و رعایت کرامت ارباب رجوع پشتوانه ایمان و اعتقاد او باشد.

در این آیین از مدیران برتر، روسای ادارات جشنواره شهید رجایی ،دانش آموزان کنکور زیر رتبه هزار و کارمندان نمونه شهرستان با لوح سپاس و هدایایی قدردانی شد.

منبع:ایرنا

 کلمات کلیدی خبر : دیر حمزه اعتماد