پویاسامانه

کد خبر : 57296 تاریخ ثبت : 1394/5/22 13:46 نظرات تایید شده : 1

فیفا تیم کللی فرد را نقره داغ کرد

خلیج فارس: فدراسیون جهانی فوتبال رأی خود را درباره اعتراض هکتور دنیل رومرو - بازیکن پیشین تیم شهرداری بندرعباس اعلام کرد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ مربیگری تیم شهرداری بندرعباس در فصل جدید لیگ دسته دوم برعهده حمید کللی فرد مربی بوشهری می باشد.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی فیفا پس از بررسی شکایت بازیکن آرژانتینی از تیم باشگاه شهرداری بندرعباس، اعلام کرد با توجه به پرونده موجود و عدم پرداخت بدهی از سوی باشگاه مذکور به هکتور دنیل رومرو، از این تیم 3 امتیاز کسر خواهد شد.

با توجه به اینکه مسابقات لیگ دسته یک فصل 94-93 پایان یافته است، این کسر امتیاز شامل فصل جدید 95-94 می‌شود. همچنین پس از کسر امتیاز، مدارک امتیاز کسر شده از باشگاه فوق باید به کمیته انضباطی فیفا ارسال شود.

پیش از اعلام این رأی فدراسیون فوتبال مکاتبات متعددی در تاریخ های 26 مهر 93، 8 آبان 93، 28 دی 93 و 9 بهمن 93 در رابطه با کسر 3 امتیاز از آن باشگاه در صورت عدم ارائه رسید پرداخت بدهی ظرف موعد مقرر، با هیأت فوتبال استان هرمزگان و باشگاه شهرداری بندرعباس انجام داده بود که این مکاتبات بدون هیچ اقدامی از سوی آنها باقی ماند.

اسدی-دبیرکل فدراسیون با توجه به رأی نهایی کمیته انضباطی فیفا در خصوص پرونده فوق با ارسال نامه‌ای به رئیس هیأت فوتبال هرمزگان اعلام کرد: در صورت عدم پرداخت بدهی پس از کسر امتیاز، محرومیت‌های انضباطی بعدی شامل حال باشگاه خواهد شد.
 

 

-->