پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21452727 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19817342
کد خبر : 55528 تاریخ ثبت : 1394/5/10 12:40 نظرات تایید شده : 0

درخواست امام جمعه دیر از شورای شهر

خلیج فارس: امام جمعه بندردیر گفت: اعضای شورای اسلامی این شهر برای توسعه و پیشرفت عمران شهری ضمن انجام امور نظارتی از شهردار حمایت کنند.

 
به گزارش «خلیج فارس»؛ حجت الاسلام سید علی حسینی روز شنبه در دیدار رییس و اعضای شورای اسلامی شهر دیر افزود: رای اکثریت شورای شهر پشتوانه محکمی برای شهردار است و ا امیدواریم شهردار جدید با استفاده از پشتوانه شورا بتواند با مردم داری و نگاه دلسوزانه خدمات خوبی به شهروندان ارائه دهد.


وی اضافه کرد: تشکیلات نمازجمعه بخشی از دستگاه نظام و رهبری است و ضمن بیان مسائل و مشکلات جامعه انتقال دهنده دیدگاه های رهبر معظم انقلاب است.


وی با تاکید بر رعایت نقد منصفانه ادامه داد: در استفاده از تریبون نمازجمعه سعی کرده ایم ضمن بیان عملکرد مسوولان نظام، اگر انتقادی می شود نقد منصفانه باشد و به جایگاه مسوولان خدشه وارد نشود.

رییس شورای اسلامی بندر دیر با تبریک سالروز نخستین اقامه نماز جمعه در کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: رهنمود های امام جمعه همچون چراغی مسیر را برای ما مشخص می کند.

عباس پولادی درارتباط با اهمیت نماز بیان کرد: وظیفه شرعی همگان است که به نماز توجه ویژه داشته باشند زیرا اگر نماز در اولویت کارها قرار گیرد، سایر مسایل حل خواهد شد.

وی در باره انتخاب شهردار دیر گفت: با توجه به دغدغه مردم و مسوولان، پس از برگزاری جلسات متعدد و استماع سخنان گزینه های مورد نظر، مهندس علی بردستانی به سمت شهردار دیر انتخاب شد.

رییس شورای اسلامی شهردیر افزود: در آینده نشست مطبوعاتی و دیدار عمومی با مردم خواهیم داشت تا بتوانیم با استفاده از نظرات شهروندان گام های بلندی در توسعه و پیشرفت شهر برداریم.

یکی از اعضای شورای اسلامی شهردیر گفت: اعضای شورا با نگاهی باز شهردار را انتخاب کردند و این قول را می دهیم که با اتحاد، همدلی و نگاه دلسوزانه با ایشان همکاری کنیم.

حسین دهجان افزود: پیشرفت شهر تنها با حضور شورا و شهرداری ممکن نیست بلکه نیاز به یک فرهنگ عمومی است تا همگان در این امر شریک شوند.

منبع:ایرنا

 

کلمات کلیدی خبر : دیر شورای شهر شهردار
-->