پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21774220 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20138376
کد خبر : 53430 تاریخ ثبت : 1394/4/25 10:06 نظرات تایید شده : 0

امام جمعه دیر: با توافق هسته ای ایران هراسی رخت بر بست

خلیج فارس: امام جمعه دیر گفت:فلسفه اصلی روزه داری تقوا و قرب الهی و بهره مندی از فیوضات الهی است و تقوا نشانه ی کرامت انسانی در محضر خداست و باعث می شود که انسان در پیشگاه خداوند متعال شخصیت پیدا کند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از پارس خلیج؛ حجه السلام سید علی حسینی در جلسه شورای اداری شهرستان دیر در ادامه سخنان خود با تقدیر از تیم مذاکره کننده هسته ای و پایمردی آنان در به ثمر رساندن گام نخست مذاکرات افزود: زحمات خالصانه فرزندان این مرز و بوم در تیم مذاکره کننده قابل احترام است.

حسینی موفقیت تیم مذاکره کننده هسته ای ایران با گروه ۱+ ۵، را پیروزی نظام ، دولت و مردم دانست و افزود: این مذاکرات با پشتوانه رهبری،مردم و شهدای هسته ای بوجود آمد.

وی اظهار داشت: این آغاز راه است و ما امیدواریم گروه ۱+۵ به آنچه متعهد شده اند پایبند باشند و مثل گذشته دوباره دبه در نیاورند.

امام جمعه دیر گفت:با توافق هسته ای میان ایران و کشورهای ۱+۵ ایران هراسی از جامعه جهانی رخت بر بست و فضای تعامل بهتر سایر کشورها با ایران فراهم خواهد شد و این یک دستاورد بزرگ برای ملت ایران است و امیدواریم در ادامه راه با حمایت از تیم هسته ای ما به خواسته های خودمان برسیم.

فرمانده انتظامی شهرستان دیر در ادمه این جلسه گفت: یکی از مساعل بسیار مهمی که پلیس در طول روز از طریق رسانه ها بر آن تاکید دارد استفاده از طریق تماس با فوریت های پلیسی است که در هر ساعت و هر زمان موظف است پیام را به مرکز رسیدگی انتقال دهد.

25

سرهنگ مردانی با ابراز تاسف از حادثه آتش سوزی در اسکله دیر افزود:متاسفانه در جریان آتش سوزی در اسکله دیر به دلیل عدم تماس با فرمانده انتظامی ما اخرین کسی بودیم که بر اساس دودی که ماموران ما مشاهده کردند متوجه این آتش سوزی شدیم که نیاز است ادارات شهرستان در مواقع بروز حادثه با فرمانده انتظامی تعامل بیشتری داشته باشند.

مردانی به نقش و اهمیت نصب دوربینهای مدار بسته در ادارات و بانکها و مغازه های شهرستان اشاره کرد و افزود: عمده جرائم در سطح شهرستان دیر خرده سرقت هایی است که شاهد آن هستیم که رعایت مساعل ایمنی و نصب دوربینهای مداربسته کمک میکند دستیابی پلیس به کشف جرم سریعتر انجام شود.

سرپرست امور مالیاتی شهرستان دیر هم گفت: اولویت اصلی و مهم کاری ما تکریم ارباب رجوع و فرهنگ سازی پرداخت مالیات در سطح شهرستان می باشد.

20

محمدرضا پروین افزود: تعامل با مودیان را به جد در دستور کار قرارداده ایم و با برنامه ریزی و تلاش های صورت گرفته صندوق مکانیزم فروش ساماندهی خواهدشد.

رییس اداره بهزیستی دیر نیز دراین نشست گفت: اولویت اصلی بهزیستی توانمندسازی مددجویان است.

27

محمدکرمی افزود: حرفه آموزی و اشتغال پایدار به جد دردستورکارداریم تا مددجویان کمتر وابسته باشند و دراین راستا سال گذشته با افزایش دوبرابری تسهیلات تعداد۵۰ مورد وام پرداخت شد.

وی اضافه کرد: ۱۵۶ فعالیت تخصصی برای بهزیستی تعریف شده که با وجود دشواری های زیاد همکاران از جان خود مایه می گذارند تا به مددجویان خدمات رسانی داشته باشند.

رییس بهزیستی دیر افزود:پارسال در بخش توانبخشی و اجتماعی پنج میلیارد ریال مستمری پرداخت شده است.

وی گفت:در زمینه مناسب سازی محیط معلولان با عنایت فرماندار،معاون سیاسی اجتماعی و توجه همه مسوولان کارهای خوبی توسط بانک ها و ادارات دولتی صورت گرفته است.

محمد کرمی تصریح کرد: در سطح شهرستان دیر ۱۶۰۰ پرونده تحت پوشش که به صورت مستمر و غیر مستمر ،که تعداد ۸۰۰ نفر به صورت مستمره بگیر و ۴۰۰ نفر معلول و ۳۰۰پرونده زنان سرپرست خانوار از کار افتاده، می باشند که ماهانه مبلغ ۴۵۰ میلیون ریال مستمری از این محل به افراد تحت پوشش پرداخت می شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان دیر از آمادگی کمیته امداد در راستای جمع‌آوری زکات فطریه در روز عید سعید فطر خبر داد.

5

محمد پورسالم گفت:همزمان با عید سعید فطر پایگاه های جمع آوری زکات فطریه کمیته امداد در شهرستان دیر در مصلی های شهرستان، حسینیه ها و مساجد مستقر می شوند.

وی تصریح کرد: در سال گذشته مبلغ ۱۴۰ میلیون ریال از محل فطریه جمع آوری می شد و در بین نیازمندان تحت پوشش و غیر تحت پوشش تقسیم شد.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری دیر گفت:حمایت‌های مدبرانه رهبر معظم انقلاب به ویژه در ماه‌های اخیر نقش مهمی در پیروزی مذاکرات هسته‌ای داشت.

26

سید علی پاکنژاد اظهار داشت:تیم مذاکره‌‌کننده هسته‌ای نیز نشان داد که فرزندان دلسوز انقلاب هستند و خطوط قرمزی که توسط مقام معظم رهبری تعیین شده بود را به خوبی رعایت کردند و عزتمندی نظام جمهوری اسلامی ایران و ملت در این توافق حفظ شد.

وی گفت: قطعاً این توافق به عنوان یک دستاورد مهم نظام در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به سال همدلی و همزبانی دولت و ملت نامگذاری شده است، می‌تواند به تحقق این شعار بیانجامد.

در این مراسم همچنین آقای علی ابراهیمی به عنوان سرپرست شهرداری دیر و محمد رضا پروین به عنوان سرپرست اداره مالیات شهرستان دیر معرفی شد.

24 9 22 23 8 6 2  4

کلمات کلیدی خبر : دیر امام جمعه توافق هسته ای
-->