پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 27500482 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23416707
کد خبر : 53217 تاریخ ثبت : 1394/4/23 17:02 نظرات تایید شده : 0

برگزاری همایش عفاف و حجاب در دشتی

نمایشگاه عفاف حجاب در سمنانخلیج فارس: به مناسبت ۲۱ تیرماه، روز عفاف و حجاب، همایش عفاف و حجاب در سالن اجتماعات فرمانداری دشتی برگزار شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ محمد حسینی معاون فرماندار دشتی صبح سه‌شنبه در همایش عفاف و حجاب شهرستان دشتی که با حضور اقشار مختلف بانوان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: نقش عفاف و حجاب در کاهش آسیب‌های اجتماعی تاثیر گذار است.

وی افزود: طلاق و از هم پاشیدن نظام خانواده از جمله پیامدهای زیان بار رعایت نکردن به عفاف و حجاب است.

حسینی بیان کرد: حجاب و پوشش دارای آثار وفواید زیادی است که مهمترین آنها مبارزه با نفس، آرامش روانی، ارزش احترام زن، استحکام پیوند خانوادگی، مبارزه با تهاجم فرهنگی غرب و سلامت اجتماع در پی خواهد داشت.

وی تصریح کرد: جامعه‌ای که در آن بانوان با حفظ حدود و حقوق دیگران ظاهر می‌شوند و موجب تخریب روح و جسم همنوعان خود شده و محیط آرام وامنی را برای جوانان فراهم سازند، به سوی سعادت و سلامت روانی پیش خواهد رفت .

لزوم صیانت از حریم امنیت عمومی و عفاف و حجاب

مسئول امور بانوان فرمانداری دشتی نیز گفت: ۲۱ تیرماه سالروز قیام مردم مشهد علیه کشف حجاب رضاخانی است.

خدیجه ندرتی افزود: مقاومت مردم متعرض به این طرح بیانگر تدین دیرینه مردم این سرزمین است که همواره با برنامه‌های وارداتی و غربی مخالف بوده‌اند.

وی بیان کرد: دشمن دریافته که اگر بر روی عفاف و حجاب زنان به عنوان یک نقطه استراتزیک کار کند، می‌تواند به اهداف خود دست یابد لذا بر روی این برنامه زوم کرده و اجرایی کرده است.

ندرتی ضمن تقدیر از حضور پر شکوه خواهران و استقبال گسترده از این همایش از خواهران خواست در اجرای طرح صیانت از حریم امنیت عمومی و عفاف و حجاب تلاش مضاعف کنند.

حجاب پوشش بیرونی و عفاف ملکه درونی است

حجت الاسلام بهبهانی سخنران این همایش نیز با تلاوت آیاتی از سوره احزاب و نور اظهار داشت: حجاب پوشش بیرونی و عفاف ملکه درونی است و لذا حجاب از بیرون و عفاف از درون مایه سلامت خانواده است.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌های مختلف ماهواره، جوانان و زنان ما را هدف قرار داده است، افزود: آنان دلشان برای ما نسوخته است که بخواهند هزینه کنند و برای پر کردن اوقات فراغت ما برنامه تهیه کنند.

بهبانی یادآور شد: هدف آنان ترویج فساد و بی بند و باری، خیانت، گسست خانواده و..... است و لذا خانواده‌های ما باید هوشیار باشند و جلو ورود ماهواره را به خانه‌ها بگیرند.

وی از خواهران خواست که با مطالعه و فهم عمیق اسلام و انتقال آن به فرزندان خود با جنگ نرم دشمن مقابله کنند.

 

کلمات کلیدی خبر : محمد حسینی عفاف و حجاب
-->