پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2332700 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3323798
کد خبر : 52830 تاریخ ثبت : 1394/4/21 07:00 نظرات تایید شده : 1

قرائتي: ظريف و عراقچي از مسئولان جگردار اين مملکت هستند

خلیج فارس: حجت‌الاسلام محسن قرائتي با قدرداني از شجاعت محمدجواد ظريف وزير امور خارجه کشورمان و عباس عراقچي معاون وي، تأکيد کرد: اين آقاي ظريف و رفيقش از مسئولان جگردار اين مملکت هستند.

به گزارش آنا، قرائتي بامداد جمعه ـ 19 تيرماه ـ در مراسم احياي شب بيست و سوم ماه مبارک رمضان در مسجد دانشگاه تهران، در بحث ضرورت شجاعت مسئولان حکومتي، با بيان اينکه «مشکل ما اين است که مسئولان جگردار نداريم»، گفت: البته گاهي استثناهايي هم هست و گاهي افراد جگردار هم بين مسئولان پيدا مي‌شود.وي سپس اظهار کرد: اين آقاي ظريف و رفيقش، از مسئولان جگردار اين مملکت هستند. اينها در سه، چهار جلسه بين مذاکرات، در مقابل جان کري و آن خانمي که در مذاکرات هست، گفته‌اند که وقت نماز است و مذاکرات را قطع کرده‌اند تا نماز را اول وقت بخوانند.

قرائتي ادامه داد: اين عين شجاعت است که شما مذاکرات بين‌المللي را قطع کني براي نماز اول وقت. مذاکرات مهم نيست آنچه مهم است اين است که اين در ذهن آنها خواهد ماند که اينها برايشان خدا اول است بعد مذاکرات و کار.

 کلمات کلیدی خبر : قرائتي ظريف عراقچي