پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 31984054 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51277788
کد خبر : 51633 تاریخ ثبت : 1394/4/9 22:37 نظرات تایید شده : 0

دود غلیظ پرواز تهران - مشهد را لغو کرد

خلیج فارس: معاونت عملیات فرودگاهی مهرآباد از خروج اضطراری ۱۳۳ مسافر پرواز تهران - مشهد شرکت هواپیمایی اترک به دلیل وجود دود غلیظ در کابین خلبان خبر داد.

رامین آذری در گفت‌وگو باتسنیم، اظهار داشت: هواپیمای شرکت هواپیمایی اترک هنگام پرواز از روی باند فرودگاه مهرآباد به سبب نقص فنی متوقف و پرواز لغو شد.

آذری زمان این اتفاق را ساعت 14 و 44 دقیقه امروز اعلام کرد و افزود: خلبان این هواپیما در انتهای باند فرودگاه و هنگام پرواز احساس انتشار دود در کابین خلبان کرد به همین سبب هواپیما را متوقف کرد.

وی تصریح کرد: در این هواپیما 133 مسافر وجود داشت و خلبان برای خروج سریع دود و مسافران از هواپیما درب‌های اضطراری را باز کرد و مسافران از طریق آن تخلیه شدند.

آذری اظهار داشت: تمام مسافران این هواپیما به‌سلامت از هواپیما تخلیه و با نخستین پرواز به سمت فرودگاه مشهد منتقل شدند.

معاونت عملیات فرودگاهی مهرآباد گفت: هم‌اکنون این هواپیما برای چکاپ در فرودگاه مهرآباد به سر می‌برد.

به گزارش  تسنیم، این هواپیما تنها هواپیمای فعال شرکت هواپیمایی اترک بود که هم‌اکنون به علت نقص فنی قادر به جابه‌جایی مسافران نیست.

پیش‌بینی می‌شود در صورت عدم اختصاص هواپیمای جایگزین و یا تعمیر دیگر هواپیمای این شرکت پروازهای شرکت هواپیمایی اترک لغو شود.