پویاسامانه

کد خبر : 44923 تاریخ ثبت : 1394/2/14 10:39 نظرات تایید شده : 0

معلمان شهرستان دیر تجلیل شدند

خلیج فارس: معلمان شهرستان دیر روز یکشنبه به مناسبت سالروز شهادت استادمطهری و گرامیداشت هفته معلم با حضور مسوولان و فرهنگیان تجلیل شدند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ در این آیین امام جمعه دیرضمن گرامیداشت سالروز شهادت استادمرتضی مطهری و تبریک هفته معلم گفت: شهید مطهری انسانی جامع،صاحب نظر،اسلام شناس و زمان شناس بود.

وی گفت: جایگاه معلم را باید قدردان بود و وظیفه همگان است که جایگاه معلم را به خوبی تبیین کنند تا به فرهنگ عمومی تبدیل شود.

امام جمعه دیر با بیان اینکه هدف از تجلیل از معلم نفش آفرینی او در جامعه است، گفت: تجلیل از معلم بخاطر نقش آفرینی و تاثیر شگرف معلم است که در جامعه از خود نشان می دهد.

حسینی وقت شناسی و دلسوزی را لازمه کار معلمی دانست و اظهارداشت: یکی از مسوولیت های مهم معلمان امانتداری است که باید در این راستا از طریق رفتار و آموزش غیرمستقیم انسان برای جامعه تربیت شود.

رییس آموزش و پرورش دیر هم گفت: اکنون پیشرفت علمی و فرهنگی کشور مدیون تلاش جامعه فرهنگی و دستان پرتوان تک تک معلمان و فرهیختگان است.

احمد عبدالله زاده افزود: درسال دولت و ملت، همدلی و همزبانی همه باید قدر و جایگاه معلمان را بدانیم و انتظار و توقع است که بتوانیم با کمک دولت و ملت جایگاه پرافتخار معلمان را ارتقا دهیم.

وی گفت: با همت و تلاش مسوولان در سال جاری سالن شهید حکیمی، سالن اجتماعات کانون شهید دستغیب و مدرسه روستای جبرانی به بهره برداری رسید.

رییس آموزش وپرورش دیر اظهارداشت: در هفته دولت امسال مدرسه 17شهریور آبدان، پروین اعتصامی دوراهک،سپیده کاشانی روستای لمبدان و سالن کنفرانس آموزش وپرورش دیر به بهره برداری خواهد رسید.

در این آیین از 13معلم نمونه شهری و روستایی،11بازنشسته،شش دکتر و دانشجوی دکترا،پنج معلم پایه اول ابتدایی 15سال خدمت، باتجربه ترین و جوان ترین معلم، فعالان در عرصه نویسندگی، پژوهش، مسوولان و خیرین و اصحاب رسانه با لوح سپاس و هدایایی تقدیرشد.

منبع: ایرنا

 

کلمات کلیدی خبر : معلم دیر تجلیل
-->