پویاسامانه

کد خبر : 354391 تاریخ ثبت : 1399/6/26 12:29 نظرات تایید شده : 0

اعدام همزمان دو برادر شيطان صفت باند برمودا در زندان مشهد

خلیج فارس: دو برادر که از سرکردگان باند مخوف معروف به «برمودا» بودند سحرگاه دیروز در زندان مرکزی مشهد به دار مجازات آویخته شدند.
 
به گزارش خلیج فارس به نقل از خراسان؛ این دو برادر با همدستی دیگر اعضای باند و در پوشش مسافرکش، زنان و دختران را سوار بر خودرو می‌کردند و با کشاندن به حاشیه شهر، مورد تجاوز به عنف قرار می‌دادند. اعضای باند بعد از این که با تهدید چاقو و قمه به نیات شیطانی خود می‌رسیدند اموال و طلا و جواهرات طعمه‌های خود را می‌ربودند و آن‌ها را رها می‌کردند.
 
پلیس آگاهی خراسان رضوی از بیست و پنجم آبان سال ۹۲ زمانی پرونده معروف به «برمودا» را در دستور کار قرار داد که زن جوانی مقابل چشمان فرزندش، مورد تعرض سه عضو این باند مخوف قرار گرفت و شکایتی را در پلیس آگاهی مطرح کرد. از سوی دیگر کارآگاهان پلیس آگاهی استان گلستان نیز که در جست و جوی اعضای این باند بودند آنان را هنگام فرار به شهر‌های شمالی در تنگراه به دام انداختند.
 

بررسی‌ها نشان داد: اعضای باند که از یک زن به نام افسانه نیز برای ارتکاب جرم استفاده می‌کردند به زنان و دختران زیادی تجاوز کرده اند. طبق اعترافات متهمان از ۳۶ فقره تجاوز به عنف ۱۰ فقره آن در مشهد رخ داده بود. با تشکیل جلسات محاکمه، چند نفر از اعضای باند به اعدام محکوم شدند که رای دو برادر سپیده دم روز گذشته با فراهم شدن مقدمات اجرای حکم در معاونت اجرای احکام دادسرای عمومی و انقلاب مشهد و در زندان مرکزی به اجرا درآمد. مشروح ماجرای باند مخوف «برمودا» روز گذشته در صفحه حوادث روزنامه خراسان به چاپ رسید.

کلمات کلیدی خبر : برمودا اعدام
-->