پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 27708624 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23625101
کد خبر : 353791 تاریخ ثبت : 1399/6/23 22:33 نظرات تایید شده : 6
سید هاشم حسینی بوشهری:

گرانی بیداد می کند/ طلبه‌ها با سیلی صورت خود را سرخ نگاه داشته‌اند

خلیج فارس: دبیر شورای عالی حوزه های علمیه گفت: قشر طلبه ما که با سیلی صورت خود را سرخ نگاه داشته‌اند و عزت مندانه زندگی می‌کنند ولی از ناحیه دیگر متهم هستند که حکومت دست آن‌ها است.

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه آیت‌الله حسینی بوشهریخلیج فارس: نماینده استان بوشهر در مجلس خبرنگان رهبری گفت: امروز وضعیت گرانی در کشور بیداد می‌کند، به‌ویژه قشر طلبه ما که با سیلی صورت خود را سرخ نگاه داشته‌اند و عزت‌مندانه زندگی می‌کنند.

به گزارش خلیج فارس به نقل از مرکز خبر حوزه، آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید حوزه های علمیه اظهار داشت: امروز وضعیت گرانی در کشور بیداد می‌کند، به‌خصوص قشر طلبه ما که با سیلی صورت خود را سرخ نگاه داشته‌اند و عزت مندانه زندگی می‌کنند ولی از ناحیه دیگر متهم هستند که حکومت دست آن‌ها است ولی شرایط زندگی آن‌ها در عالم واقع با بهت و ناباوری دیگران همراه است.

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه کشور گفت: وقتی سطح شهریه طلاب و شرایط زندگی واقعی طلاب را به دیگران می‌گوییم همه تعجب می‌کنند، ولی این حوزه با عنایات حضرت ولی‌عصر(عج) سه عنصر اصلی که در کلمات نورانی مقام معظم رهبری به‌عنوان نقشه راه حوزه‌های علمیه و دستور اعلم طلاب بود را به کار خواهند بست. رهبر انقلاب فرمودند طلاب باید نقش هدایت دینی، هدایت سیاسی و خدمت اجتماعی داشته باشند.

وی اظهار کرد:پیامبر اکرم(ص) و ائمه اطهار(ع) الگوی عالی طلاب ما هستند و در این مسیر الگوهایی چون تواضع به متعلمین و فروتنی خاص نسبت به استاد و تلاش در این مسیر از جمله مصادیق این الگوها است.

کلمات کلیدی خبر : هاشم حسینی بوشهری حوزه علمیه
-->