پویاسامانه

کد خبر : 353595 تاریخ ثبت : 1399/6/23 08:49 نظرات تایید شده : 0

اوقاف بوشهر ۲.۵ میلیارد تومان بسته معیشتی توزیع کرد

خلیج فارس: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر از توزیع ۲۲ هزار بسته معیشتی میان نیازمندان و مستمندان بوشهری خبر داد و گفت: این بسته‌های معیشتی به ارزش ۲.۵ میلیارد تومان از محل امینانه نیت واقفان تامین و توزیع شده است.

به گزارش خلیج فارس؛ حجت الاسلام محمدرضا اسماعیل‌پور در گفت‌وگو با تسنیم کمک به اقشار آسیب دیده و نیازمند را یک وظیفه شرعی و اخلاقی دانست و اظهار داشت: امسال با تاکید رهبر معظم انقلاب بر کمک مومنانه  رسیدگی به نیازمندان در اولویت برنامه‌ها قرار گرفته است.

وی با اشاره به توزیع 22 هزار بسته معیشتی به نیازمندان و افراد آسیب دیده اقتصادی از کرونا گفت: از محل طرح امینانه نیت واقفان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 22 هزار بسته معیشتی در مجموع به ارزش 2.5 میلیارد تومان هر بسته بین 200 هزار تا 300 هزار تومان بین مستمندان توزیع شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر با بیان اینکه این بسته‌ها میان نیازمندان و کسانی که در پی شیوع کرونا متضرر شده‌اند توزیع شده افزود: یکی از نیات واقفان خیراندیش توجه به دانش‌آموزان فقیر و مستمند است.

اسماعیل‌پور با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید و توجه به دانش‌آموزان نیازمند خاطرنشان کرد: در سال تحصیلی جدید یک‌ هزار و 750 بسته لوازم‌التحریر، کیف، نوشت‌افزار و لوازام جانبی تحصیلی به ارزش 3.5 میلیارد ریال میان دانش‌آموزان نیازمند استان بوشهر توزیع شده است.

وی از خیران خواست این نهاد را در تداوم کمک‌های مومنانه به اقشار آسیب‌پذیر از شیوع کرونا یاری کنند.

کلمات کلیدی خبر : اوقاف محمدرضا اسماعیل‌پور
-->