پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24254117 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1315926
کد خبر : 345874 تاریخ ثبت : 1399/5/11 19:06 نظرات تایید شده : 0

نجات مرد ۳۷ ساله قبل از خودکشی توسط پلیس

خلیج فارس:حضور به موقع پلیس راهور تهران و مهارت وی در مدیریت بحران‌ها مرد ۳۷ ساله را از خودکشی نجات داد.

به گزارش «خلیج فارس»به نقل از  ایلنا، حضور به موقع پلیس راهور تهران و مهارت وی در مدیریت بحران‌ها مرد ۳۷ ساله را از خودکشی نجات داد.

                          نجات مرد ۳۷ ساله قبل از خودکشی توسط پلیس

سرهنگ ابوالفضل موسوی‌پور جانشین رئیس پلیس راهور در تشریح جزئیات این خبر گفت: ساعت ۱۶:۱۰ روز گذشته دهم مرداد ماه ماموران گشت انتظامی منطقه یک پلیس راهور تهران در حال گشت زنی و انجام ماموریت در محدوده بین میدان قدس و میدان تجرش بودند که متوجه آویزان شدن مردی ۳۷ ساله از پل عابر پیاده می‌شوند.


این مقام انتظامی گفت: بلافاصله ماموران پلیس راهور وارد عمل شدند و پس از رسیدن ماموران به محل و ارائه خدمات مشاوره‌ای با بهره گیری از مهارت‌های عملیات روانی، مرد جوان را از قصد خودکشی را داشت منصرف و بدین ترتیب به وی حیات مجدد می‌دهند.

این مقام انتظامی گفت: در بررسی‌های اولیه توسط عوامل پلیس راهور مرد جوان علت خودکشی را اختلاف خانوادگی بیان کرد.

وی خاطر نشان کرد: پلیس تهران در هر کسوت و لباسی وظیفه اصلی آن تامین امینت عمومی از ابعاد مختلف اعم از جان، مال، ناموس و ... شهروندان می‌باشد و در صورت مشاهده هر نوع ناامنی صرف از نظر از نوع ماموریت‌های تخصصی محوله برای نجات و تامین امنیت جان و مال مردم تلاش خواهد کرد.

کلمات کلیدی خبر : خودکشی پلیس
-->