پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24529338 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1590226
کد خبر : 345769 تاریخ ثبت : 1399/5/11 11:01 نظرات تایید شده : 0

امام‌جمعه گناوه: کمک‌های مومنانه در این شهرستان استمرار دارد

امام جمعه گناوه: کمک های مومنانه در این شهرستان استمرار دارد خلیج فارس: امام جمعه گناوه گفت: براساس تاکیدات رهبری کمک های مومنانه در این شهرستان تداوم دارد که در ماه محرم پیش رو در قالب نذورات جمع آوری می شود و آن را بین نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا توزیع خواهیم کرد.

به گزارش خلیج فارس؛ حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در لبیک به فرمایشات اخیر رهبری در دیدار تصویری با نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر نهضت تعاون و احسان، ذبح قربانی با نیت سلامتی امام زمان(عج) و مردم عزیز ایران اسلامی و همچنین رفع بیماری کرونا و دفع بلیات در قالب دومین رزمایش ستاد قرارگاه مواسات و همدلی مومنانه هفته گذشته انجام و بین نیازمندان توزیع شد.

وی یادآورشد: در روز عیدسعید قربان  نیز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی شماری گوسفند ذبح و بسته بندی و میان مستمدان، نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا در قالب کمک های مومنانه  توزیع شد.

رکنی حسینی افزود: عید قربان از اعیاد بزرگ مسلمانان و نماد از خود گذشتن و پا گذاشتن بر منیت ها و خودخواهی‌ها است.

امام جمعه بندرریگ هم گفت: به مناسبت عید سعید قربان ۵ راس گوساله و ۱۵ راس گوسفند در این بندر ذبح و بصورت بسته بندی شده میان خانوارهای نیازمند توزیع شد.

حجت الاسلام سید عنایت هاشمی منش افزود: دام های ذبح شده بسته بندی و میان ۱۵۰۰ خانوار در شهر و روستای این بخش تقسیم شد.

وی اظهار داشت: علاوه بر ذبح دام از سوی دفتر امام جمعه، در سطح شهر و روستاها نیز توسط افراد خیر بصورت گسترده صورت گرفت.

کلمات کلیدی خبر : گناوه
-->