پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23721453 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 784865
کد خبر : 345765 تاریخ ثبت : 1399/5/11 10:51 نظرات تایید شده : 0

تلاش اینتر برای جذب مسی با دستمزد بالا

تلاش اینتر برای جذب مسی با دستمزد سالیانه ۵۰ میلیون یوروییخلیج فارس: نشریه معتبر ایتالیایی خبر داد باشگاه اینتر همچنان در تلاش برای به خدمت گرفتن فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلوناست.

به گزارش خلیج فارس؛ نشریه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» با انتشار خبری مدعی شد؛ باشگاه اینترمیلان قصد دارد به لیونل مسی قراردادی چهار ساله با دستمزد 50 میلیون یورو در سال که در مجموع این چهار سال با پاداش‌های درنظر گرفته شده به 260 میلیون یورو می‌رسد، پیشنهاد دهد و او را برای پیوستن به تیم تحت‌هدایت آنتونیو کونته متقاعد کند.

«گاتزتا دلو اسپورت» تنها نشریه ایتالیایی است که مدعی تلاش واقعی اینتر برای به خدمت گرفتن مسی 33 ساله از بارسلونا شده، این در حالی است که برنامه تلویزیونی «چیرینگیتو» اسپانیا هم چنین ادعایی را مطرح کرده است.

طبق این گزارش؛ این پیشنهاد وسوسه‌انگیز به این معنا نیست که این معامله به احتمال فراوان عملی خواهد شد، بلکه نشان از این است که گروه سونینگ چین، مالک باشگاه اینتر توانایی عملی کردن چنین کاری را دارد.

اخیراً پس از اینکه گفته شد پدر لیونل مسی در شهر میلان خانه‌ای خریده است، شایعه پیوستن فوق‌ستاره بارسلونا به اینتر بار دیگر برسر زبان‌ها افتاد، این در حالی است که مذاکرات مسی 33 ساله و بارسلونا برای تمدید قرارداد هنوز به نتیجه نرسیده است.

آنتونیو کونته، سرمربی اینتر و جوزپه ماروتا، مدیر اجرایی این باشگاه در خصوص شایعه پیوستن مسی به اینتر با یکدیگر هم‌عقیده هستند و گفته‌اند این اتفاق فقط در فوتبال فانتزی رخ می‌دهد و مسی جزو اهداف این باشگاه برای نقل‌وانتقالات نیست.

فوق‌ستاره بارسا که تنها یکسال از قرارداد فعلی‌اش باقی مانده است، این فصل در 42 بازی، آمار 30 گل‌زده و 26 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

منبع: تسنیم
کلمات کلیدی خبر : اینترمیلان مسی
-->