پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24522800 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1583713
کد خبر : 345755 تاریخ ثبت : 1399/5/11 10:41 نظرات تایید شده : 0

تلفات پاریسن ژرمن قبل از بازی بزرگ

تلفات زیاد PSG قبل از دیدار بزرگخلیج فارس: پاری سن ژرمن در دیدار برابر لیون ۳ مصدوم داد تا شرایط برای این تیم قبل از رویارویی با آتالانتا سخت شود.

به گزارش خلیج فارس؛ پاریسن ژرمن در جام اتحادیه فوتبال فرانسه به مصاف لیون رفت. تیم پاریسی توانست در این بازی در ضربات پنالتی به پیروزی برسد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

پاریسن ژرمن با وجود قهرمانی در جام اتحادیه فوتبال فرانسه شب نگران کننده ای را تجربه کرد چرا که ۴ بازیکن اصلی این تیم مصدوم شدند.

مائورو ایکاردی مهاجم آرژانتینی پاری سن ژرمن در دقیقه ۵۸ مصدوم شد و جای خود را به سارابیا داد تا نیمار در خط حمله تنها شود.

کورزاوا دیگر بازیکن مصدوم پاری سن ژرمن بود که تیو کرر به جای او به میدان رفت.

این تنها بدشانسی پاری سن ژرمن نبود بلکه تیاگو سیلوا و مارکینوش دو مدافع برزیلی و اصلی تیم هم در این دیدار مصدوم شدند و نتوانستند به بازی ادامه دهند.

پاری سن ژرمن قبل از دیدار برابر آتالانتا در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا چندین مصدوم دارد. علاوه بر این ۴ مصدوم ام باپه هم مصدوم است و قطعا به بازی برابر آتالانتا نخواهد رسید تا تیم توخل شرایط سختی داشته باشد.

منبع: ایسنا
کلمات کلیدی خبر : پاریسن ژرمن
-->