پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24524902 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1585809
کد خبر : 345720 تاریخ ثبت : 1399/5/11 09:54 نظرات تایید شده : 0

قلب برگی؛ سوژه داغ شبکه‌های اجتماعی عربی+عکس

خلیج فارس: انتشار تصویر یک پارکبان هندی‌تبار در دوبی که به یاد همسرش برگ‌های خشک جمع‌آوری شده را در کنار خیابان به شکل قلبی درآورده بود بازتاب گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی عربی پیدا کرده است.
 
به گزارش خلیج فارس؛ رامیش گانگاراجام پارکبان شاغل در یکی از خیابان‌های دوبی که برگ‌های خشک جمع‌آوری‌شده از کف خیابان را به صورت یک قلب درآورده بود مورد توجه بسیاری از کاربران فضای مجازی و بعد از آن رسانه‌ها قرار گرفته است.
 
قلب برگی؛ سوژه داغ شبکه‌های اجتماعی عربی
تصویر این حرکت پارکبان ۳۰ساله کاملاً اتفاقی توسط فردی که از پنجره خانه‌اش خیابان را زیر نظر داشت به شبکه‌های اجتماعی و سپس مطبوعات امارات متحده عربی راه پیدا کرد و گرچه او بعد از چند ثانیه آن قلب ساخته‌شده را به دست خود خراب کرد، اما تصویر آن برای مدت‌ها باقی خواهد ماند.

جالب‌تر اینکه وقتی رسانه‌های امارات با «رامیش» تماس گرفتند، او با کمال تعجب از این مساله اطلاع نداشت، اما برای آن‌ها تعریف کرد که آگوست ۲۰۱۹، پیش از عزیمت به دوبی برای کار، ازدواج کرده و تنها بعد از یک ماه ازدواج مجبور شده همسرش را با هدف اشتغال ترک کند. او به خبرنگاران گفت به شدت دلتنگ همسرش بوده و این قلب را به یاد او روی زمین ترسیم کرده است.
 
منبع: اعتماد آنلاین
کلمات کلیدی خبر : قلب برگی
-->