پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23721899 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 785311
کد خبر : 345704 تاریخ ثبت : 1399/5/11 09:19 نظرات تایید شده : 0

نوسان استقلال زیاد است

نوسان استقلال زیاد است/ برای فصل آینده باید تکلیف همه روشن شودخلیج فارس: مهاجم سابق استقلال با بیان اینکه آبی پوشان باید نقاط ضعف‌شان را برای فصل آینده برطرف کنند، گفت: مدیران باشگاه استقلال باید هر چه زودتر نسبت به جذب بازیکنان جدید اقدام کنند.

به گزارش خلیج فارس؛ عبدالعلی چنگیز در مورد عملکرد استقلال در دیدارهای اخیر گفت: نوسانات زیاد تیم استقلال باعث شده تا یک بازی یکنواخت را از این تیم شاهد نباشیم. آنها یک روز نمایش ضعیفی دارند اما روز دیگر یک بازی بسیار روان را از خود ارائه می دهند و الان نمی دانیم آیا می توانند برابر سپاهان همان بازی قابل قبولی که برابر پارس جنوبی را انجام دادند به نمایش بگذارند یا خیر.

وی تأکید کرد: کار مجیدی مقابل سپاهان سخت است. سرمربی زردپوشان اصفهانی به خوبی استقلال را می شناسد و می داند که چطور برابر این تیم به میدان برود. البته جذابیت این دیدار، تقابل استاد و شاگرد است و به یاد داریم روزهایی را که فرهاد مجیدی برای تیم امیر قلعه نویی گلزنی می کرد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در استقلال تأثیرگذارترین بازیکن، مهاجم بلندقامت این تیم شیخ دیاباته است. او یکی از بهترین مهاجمان خارجی استقلال است که حالا رکورد بهترین گلزن خارجی در این تیم را هم از آنِ خود کرده است.

چنگیز تأکید کرد: بازیکنان استقلال باید مقابل سپاهان یک بازی منطقی ارائه دهند، خصوصا خط دفاع این تیم که نتوانسته در هفته های گذشته عملکرد قابل قبولی داشته باشد، بنابراین نیاز است در این چند روز باقیمانده تا دیدار برابر سپاهان، مجیدی و همکارانش هم تمرینات ویژه ای را برای خط دفاع در نظر بگیرند و هم آنها را از لحاظ روحی و روانی آماده این دیدار کنند.

مهاجم سابق استقلال در مورد نقاط ضعف آبی پوشان در طول لیگ نوزدهم گفت: آبی پوشان به پایان لیگ نوزدهم می رسند اما هرگز نتوانسته اند برخی نقاط ضعف خود را پوشش دهند. به اعتقاد من مدیران استقلال باید هر چه سریعتر نسبت به جذب بازیکنان جدید اقدام کرده و بر اساس نقاط ضعفشان، بازیکنان مدنظر را به خدمت بگیرند.

چنگیز در پایان خاطرنشان کرد: البته جذب بازیکن باید زیر نظر سرمربی باشد. این روزها صحبت هایی مبنی بر بازگشت استراماچونی یا امیر قلعه نویی وجود دارد، بنابراین باید مدیران استقلال هر چه زودتر تکلیف سرمربی فصل آینده را مشخص کرده و بر اساس نیازهای او، بازیکنان جدید را جذب کنند.

منبع: مهر
کلمات کلیدی خبر : استقلال
-->