پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24194578 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1256552
کد خبر : 345699 تاریخ ثبت : 1399/5/11 09:09 نظرات تایید شده : 0

دیداری با حکم مرگ و زندگی برای استقلال

پیشکسوت استقلال: دیدار با سپاهان حکم مرگ و زندگی را داردخلیج فارس: پیشکسوت آبی‌پوشان گفت: دیدار با سپاهان برای استقلال حکم مرگ و زندگی را دارد و آنها باید در این جدال به پیروزی رسیده تا جایگاه خود را در جدول تثبیت کنند.

به گزارش خلیج فارس؛ «علی‌رضا اکبرپور» اظهار داشت: استقلال در دیدار با پارس جنوبی‌ عملکردی متفاوت نسبت به دیدارهای گذشته خود داشت و توانست 3امتیاز ارزشمند خارج از خانه را به دست آورد.

وی افزود: توازن و هماهنگی در این دیدار بین خطوط استقلال برقرار بود و اگر شاگردان «فرهاد مجیدی» خوش شانس بودند حتی می‌توانستند تعداد گل‌های خود را افزایش دهند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: پیروزی استقلال در جم باعث شد تا آنها به رده دوم جدول رده‌بندی صعود کرده و شانس خود را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا افزایش دهند.

اکبرپور تصریح کرد: مجیدی به خوبی تفکراتش را در بازی با پارس جنوبی‌جم به بازیکنان انتقال داد و آنها این تاکتیک‌ها را در زمین مرور کردند تا سه امتیاز شیرین حاصل شود.

وی تاکید کرد: دیدار با سپاهان برای استقلال حکم مرگ و زندگی را دارد و آنها باید در این جدال به پیروزی رسیده تا جایگاه خود را در جدول تثبیت کنند.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: استقلال این توانایی را دارد تیم پر مهره سپاهان را در ورزشگاه آزادی شکست داده و به هدف خود برسد.

منبع: ایرنا
کلمات کلیدی خبر : استقلال
-->