پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24251235 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1313057
کد خبر : 345694 تاریخ ثبت : 1399/5/11 08:45 نظرات تایید شده : 0

دعوت از برانکو و کالدرون کار اشتباهی است

درخشان: دعوت از برانکو و کالدرون کار اشتباهی استخلیج فارس: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: دعوت «برانکو ایوانکوویچ» و «گابریل کالدرون» به جشن قهرمانی کار درستی نیست و بهتر است باشگاه تمرکزش را روی تیم بگذارد.

به گزارش خلیج فارس؛ «حمید درخشان» در خصوص اقدام باشگاه پرسپولیس مبنی بر دعوت «برانکو ایوانکوویچ» و «گابریل کالدرون» سرمربیان پیشین این تیم به جشن قهرمانی لیگ برتر، بیان داشت: به نظر من باشگاه تمرکزش را بیشتر روی تیم بگذارد. در این شرایط اصلا واجب نیست که این کار انجام شود.  

وی اظهار داشت: این کارها هزینه دارد و بهتر است جای این پول‌هایی که می‌خواهند برای دعوت این ۲ مربی خرج کنند، آن را به بازیکنان بدهند. این مربیان پولشان را می‌خواهند و به نظر من دعوت کردنشان کار درستی نیست.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد حرف و حدیث‌هایی که درباره قهرمانی پرسپولیس در تلویزیون و فضای مجازی پیش‌آمده، خاطرنشان کرد: ورود کردن به این مسایل کار خوبی نیست. بازیکنان پرسپولیس با همت و تلاش زیاد به این قهرمانی‌ها رسیدند و به نظر من نباید به این حرف‌ها دامن بزنیم. با این اظهارنظرها نباید قهرمانی بازیکنان پرسپولیس را لوس کنیم.

درخشان خطاب به بازیکنان سابق پرسپولیس، گفت: من همه آن‌ها را دوست دارم اما باید حرمت‌ها را حفظ کنند. یک روز پرسپولیس قهرمان می‌شود و روزی یک تیم دیگر و این اتفاقات برای همه رخ می‌دهد. بعضی حرف‌ها و کری‌ها قابل قبول نیست و بهتر است همه این موضوع را رعایت کنند.

وی در خصوص حضور سرخپوشان پایتخت برای ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، گفت: پرسپولیس باید برای ادامه این مسابقات حتما تیم خود را تقویت کند. این موضوع که بودجه و یا پول نداریم دردی را درمان نمی‌کند زیرا تیم‌های دیگر به طور قطع تیمشان را تقویت کرده و با قدرت بیشتر مقابل پرسپولیس قرار می‌گیرند.

پیشکسوت پرسپولیس همچنین در مورد انتخاب بهترین بازیکن این فصل، نیز یادآور شد: واقعا نمی‌شود نام یک نفر را بگوییم چرا که همه تیم تلاش خوبی داشتند تا پرسپولیس موفق شود. همه بازیکنان این تیم عملکرد خوبی داشتند و انتخاب یک نفر شدنی نیست.

منبع: ایرنا
کلمات کلیدی خبر : برانکو کالدرون
-->