پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24054456 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1116962
کد خبر : 345654 تاریخ ثبت : 1399/5/10 21:53 نظرات تایید شده : 0

تیم‌های تخصصی مشاوره به مدارس روستایی استان اعزام می‌شوند

خلیج فارس: معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: برای گسترش خدمات روانشناسی، تیم‌های تخصصی حوزه مشاوره به مناطق و مدارس روستای این استان اعزام می‌شوند.

تیم‌های تخصصی مشاوره به مدارس روستایی استان بوشهر اعزام می‌شوند

به گزارش خلیج فارس به نقل از ایرنا؛ علی موحدی روز جمعه در نشست با مشاوران مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی دانش آموزان استان بوشهر با تاکید برگسترش خدمات روانشناسی در سراسر استان، اضافه کرد: با اعزام تیم‌های تخصصی حوزه مشاوره آموزش و پرورش استان، به مناطق و مدارس روستایی استان، تلاش می‌شود در کنار همه دانش آموزان و خانواده‌ها باشیم.

وی یادآور شد: مراکز مشاوره باید مکانی امن و آرامش‌بخش برای دانش آموزان و خانواده‌ها باشد و مشاوران در فضایی اعتمادساز با راهکارهای روانشناسی و تربیتی مشکلات خانواده‌ها و دانش آموزان را کاهش دهند.

موحدی بیان کرد: هدایت تحصیلی یکی از تصمیمهای بسیار مهم و سرنوشت ساز دانش آموزان است که مشاوران باید در این تصمیم‌گیری نقشی برجسته داشته و به دانش آموزان و خانواده‌ها در تصمیم گیری صحیح کمک کنند.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و افزایش استفاده از فضای مجازی برای مسائل آموزشی و غیرآموزشی گفت: گسترش نقش فضای مجازی علاوه بر محاسنی که دارد، ممکن است آسیب‌هایی هم متوجه نسل نوجوان و جوان کند که این اطمینان به دانش آموزان و اولیا داده می‌شود که مشاوران پرتلاش ما در مدارس و مراکز مشاوره آمادگی دارند با ارائه راهکارهای فنی و تخصصی، این آسیب ها را به کمترین میزان برسانند

کلمات کلیدی خبر : مدارس روستایی علی موحدی
-->