پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24194262 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1256239
کد خبر : 345628 تاریخ ثبت : 1399/5/10 19:04 نظرات تایید شده : 0

افزایش ۵۰ درصدی جان باختگان کرونا در سبزوار

افزایش ۵۰ درصدی جان باختگان کرونا در سبزوارخلیج فارس:رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: افزایش تعداد جان‌ باختگان مبتلا به ویروس کرونا در این شهرستان نگران‌کننده است بطوریکه میزان مرگ و میر ناشی از این ویروس نسبت به ماه‌های گذشته ۵۰ درصد افزایش یافته است.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایلنا، علیرضا مسلم در نشست ستاد مقابله با کرونا در این شهرستان افزود: شیوع کرونا در این شهرستان از ابتدای هفته جاری به علت رعایت نکردن پروتکل‌ها و الزامات بهداشتی روند صعودی داشته و این شهرستان در وضعیت هشدار قرار گرفته است.

وی ادامه داد: هم اکنون وضعیت تخت‌های آی.سی.یو در سبزوار نگران کننده است و تعداد بیماران بستری افزایش یافته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: براساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا در این شهرستان، فعالیت تمامی مراکز و سالن‌های ورزشی، استخرها و باشگاه‌های بدنسازی ممنوع است، همچنین کتابخانه‌ها، سالن‌های مطالعه، آموزشگاه‌های زبان، آموزشگاه‌های آزاد و آموزشگاه‌های هنری تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند.

مسلم ادامه داد: فعالیت آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی نیز ممنوع شده و به متصدیان میدان دام سبزوار یک هفته فرصت داده شده نسبت به رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اقدام کنند و در غیر این صورت تصمیمات دیگری در باره نحوه فعالیت این مرکز گرفته می‌شود.

-->