پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24523984 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1584895
کد خبر : 345619 تاریخ ثبت : 1399/5/10 18:38 نظرات تایید شده : 0

سارق مُرده در کردستان دستگیر شد

خلیج فارس:سارق مسلحی که برای خود گواهی فوت جعل کرده بود، با تلاش پلیس آگاهی استان کردستان دستگیر شد.

به گزارش «خلیج فارس»به نقل از ایرنا، سردار علی آزادی، فرمانده انتظامی کردستان روز جمعه ۱۰ مرداد گفت: ماموران پلیس آگاهی این استان در یک عملیات پلیسی موفق شدند فردی را که در استان‌های همجوار به صورت مسلحانه اقدام به سرقت خودرو می‌کرد را در سنندج دستگیر کنند. این فرد به منظور فرار از دست پلیس و گمراه کردن ماموران انتظامی از چند مدت پیش اقدام به جعل گواهی فوت برای خود کرده بود تا در پوشش آن به اعمال مجرمانه ادامه دهد، در نهایت با تحقیقات پلیسی در منزل خود در چنگال قانون گرفتار شد.

                          سارق مُرده در کردستان دستگیر شد

فرمانده انتظامی کردستان یادآور شد: ماموران پلیس آگاهی در بازرسی از منزل این فرد موفق به کشف ۱۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک، یک قبضه سلاح شکاری وینچستر، ۶ عدد فشنگ، ۲ قبضه شمشیر، ۲ عدد باطوم و یک عدد افشانه فلفل شدند.

وی یادآور شد: هم اکنون با هماهنگی دستگاه قضایی تحقیقات در خصوص جرایم این فرد ادامه دارد و به محض اتمام این مرحله، جزییات بیشتری در اختیار مردم از طریق رسانه‌ها قرار می‌گیرد.

-->