پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24193551 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1255529
کد خبر : 345609 تاریخ ثبت : 1399/5/10 15:32 نظرات تایید شده : 0

فسخ قرارداد تنها راه هافبک استقلال بود

خلیج فارس:مدیران استقلال که تصور نمی کردند کرونا باعث تعطیلی لیگ و تاخیر در اتمام آن شود در زمان مصدومیت شجاعیان او را از لیست استقلال حذف کردند.

به گزارش  «خلیج فارس»به نقل از همشهری آنلاین؛ در حالی که پیش از این عنوان شده بود داریوش شجاعیان هافبک استقلال قرار است به لیست این برای ادامه لیگ برتر اضافه شود اما این موضوع دوباره با مخالفت سازمان لیگ مواجه شده است. این بازیکن در نیم فصل اول مسابقات در دیدار با سایپا از ناحیه رباط صلیبی دچار مصدومیت و نام او از فهرست استقلال خارج شد.

                          فسخ قرارداد تنها راه هافبک استقلال بود

با این همه با بازگشت شجاعیان، استقلال امیدوار بود تا بازیکنی که پیش از این از لیست استقلال بیرون رفته بود را به عنوان بازیکن آزاد وارد لیست خود کند. موضوعی که با مخالفت سازمان لیگ مواجه شد چرا که طبق قانون استقلال باید در زمان مصدومیت شجاعیان قرارداد او را فسخ می کرد تا امروز به عنوان بازیکن آزاد مجددا جذب استقلال شود.

اما مدیران استقلال که تصور نمی کردند کرونا باعث تعطیلی لیگ و تاخیر در اتمام آن شود در زمان مصدومیت شجاعیان او را از لیست استقلال حذف کردند تا او حتی با بهبود مصدومیت هم نتواند برای استقلال به میدان برود. با این حساب شجاعیان در ادامه فصل هم امکان حضور در ترکیب استقلال را نخواهد داشت.

کلمات کلیدی خبر : استقلال هافبک استقلال
-->