پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24195322 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1257295
کد خبر : 345589 تاریخ ثبت : 1399/5/10 12:37 نظرات تایید شده : 0

جدال پارس جنوبی جم و شاهین برای بقا در لیگ برتر

خلیج فارس: در هفته بیست و هفتم لیگ برتر باشگاه‌های کشور پارس جنوبی جم و شاهین شهرداری بوشهر در دربی استان بوشهر ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه شنبه ۱۱ مرداد در ورزشگاه تختی جم برگزار می‌شود.

به گزارش خلیج فارس به نقل از تسنیم؛ در یکی دیگر از دیدارهای هفته بیست وهفتم رقابت‌های فوتبال لیگ‌برتر باشگاه‌های کشور، شاهین قعرنشین میزبان دیگر تیم لیگ برتری متعلق به استان بوشهر، پارس جنوبی جم، خواهد بود.

 هفته بیست و هفتم فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور شامگاه  شنبه 11 مردادماه  پارس جنوبی جم  و شاهین شهرداری بوشهر دربی استان بوشهر را  ساعت 20:30  دقیقه در ورزشگاه تختی جم برگزار می‌کنند.

شاهین بوشهر، در لیگ برتر با هدایت عبدالله ویسی کار خود را آغاز کرد اما پس از گذشته شش هفته از این مسابقات، به سبب کسب نتایج ضعیف از تیم شاهین شهرداری بوشهر جدا شد و شاهین به طور موقت و در طول 2 هفته با مهرداد کریمیان، کار خود را در لیگ برتر ادامه داد.

در ادامه سران باشگاه شاهین شهرداری  بوشهر، با میشو کریستیچوویچ به توافق رسیدند که پس از بحران کرونا، این سرمربی حاضر ورود به ایران نشد و هدایت تیم مجددا به مهرداد کریمیان سپرده شد که پس از شکست‌های پی درپی استعفاء کرد و سرمربی گری تیم شاهین به مهدی پاشازاده واگذار شد.

اکنون شاهین شهرداری بوشهر در 26 بازی گذشته 3 برد، 9 مساوی و 14 شکست در کارنامه خود دارد این در حالی است که تیم پارس جنوبی‌جم قدری موقعیتش با 4برد 13 مساوی و 9 باخت نسبت به شاهین بوشهر برای بقاء در لیگ‌برتر بهتر است.

پارس جنوبی با 25  امتیاز در مکان یازدهم و شاهین شهرداری بوشهر با 18 امتیاز در قعر جدول در رده شانزدهم قرار دارند  که هر دو تیم برای بقا در لیگ برتر  به 3 امتیاز این دیدار نیاز دارند.

استان بوشهر دارای 2 تیم فوتبال لیگ‌برتری است که بقاء هر 2 تیم در رقابت‌های فوتبال لیگ‌برتر باشگاه‌های ایران امری مهم  و ضروری است.

در این راستا حمایت از تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و پارس جنوبی‌جم برای ماندگاری در رقابت‌های لیگ‌برتر امری مهم و ضروری است چراکه یکی از مطالبات به حق بوشهری‌ها در جای جای این استان زرخیز است.

-->