پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24285075 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1346817
کد خبر : 345500 تاریخ ثبت : 1399/5/9 17:27 نظرات تایید شده : 1

فرماندار بوشهر: خدمات نظام باید به مردم اعلام شود

خلیج فارس: فرماندار بوشهر گفت: هرچند هنوز مشکلاتی وجود دارد اما کارها و خدمات زیادی در شهرها و روستاهای دور و نزدیک این استان برای رفاه حال مردم انجام شده‌است که این خدمات را باید صادقانه به مردم اعلام کرد.

فرماندار بوشهر: خدمات نظام باید به مردم اعلام شود

به گزارش خلیج فارس؛ عباس جمشیدی در نشست بررسی مسائل و مشکلات شهر چغادک از توابع شهرستان بوشهر افزود: همه مسئولان نسبت به نظام جمهوری اسلامی امانتدار هستند و هنر ما این است که در این شرایط سخت با انسجام و اتحاد پای کار ایستاده و برای مردم کار کنیم.

وی بیان کرد: خدمت‌ رسانی صادقانه منجر به رضایت مردم و نتیجه آن نیز مشروعیت بهتر نظام و تبعیت از رهبری و دفاع از ناموس و وطن را به دنبال دارد.

فرماندار بوشهر تاکید کرد: در این شرایط سخت که تحریم‌های دشمن علیه جمهوری اسلامی بیشتر شده‌است باید با صبر و تحمل این دوران را پشت سرگذاشت.

وی ادامه داد: باتوجه به تبعات ناشی از مشکلات موجود در جامعه، مسئولان و دست اندرکاران شهرستان باید با اراده جدی، وحدت و همدلی  برای کمک به مردم اقدام کنند.  

فرماندار بوشهر اضافه کرد: افراد و مسئولان در کنار بیان دستاوردهای قابل توجهی که صورت گرفته مشکلات را نیز گوشزد کنند زیرا به طور حتم هنوز کاستی‌هایی وجود دارد که باید از سر راه برداشته شود.

-->