پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23722107 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 785519
کد خبر : 345495 تاریخ ثبت : 1399/5/9 19:18 نظرات تایید شده : 0

روز‌های گرم و شرجی بوشهر

خلیج فارس: هواشناسی بوشهر از شرجی بالا و گرمای هوا در امروز و روز‌های آینده خبر داده است.

به گزارش خلیج فارس؛ کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد امروز و روز‌های آینده، غبار محلی، شرجی و رطوبت بالا، گاهی وزش باد و در برخی نقاط نیز مه صبحگاهی از پدیده‌های مهم خواهد بود.

محمدرضا انصاری افزود: دمای هوا نیز روز‌های آینده روند افزایشی خواهد داشت.

او ادامه داد: جهت وزش باد امروز متغیر، بیشتر جنوب غربی تا جنوب شرقی با سرعت ۱۰ تا ۳۲ گاهی ۳۸ کیلومتر در ساعت و از اواخر وقت در فرا ساحل گاهی ۴۲ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

این کارشناس هواشناسی بیان کرد: ارتفاع موج هم امروز ۳۰ تا ۹۰ گاهی ۱۲۰ سانتیمتر و از اواخر وقت در سواحل مرکزی و شمالی ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر و در فراساحل گاهی تا ۱۵۰ سانتیمتر پیش‌‎بینی می‌شود.

انصاری عنوان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته اهرم و برازجان با ثبت دمای ۴۵ درجه سلسیوس گرم‌ترین شهر‌ها بوده‌اند، جم و خورموج هم دمای ۴۴ درجه را گزارش کردند و هفت ایستگاه دیگر هواشناسی در گرم‌ترین ساعات دمای ۳۹ تا ۴۲ درجه سلسیوس داشته‌اند.

او گفت: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت ۰۵:۰۷، جزر اول ساعت ۱۳:۱۰، مد دوم ساعت ۱۹:۰۷ و جزر دوم ساعت ۲۲:۱۸ خواهد بود.

کلمات کلیدی خبر : محمدرضا انصاری هواشناسی
-->