پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24149764 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1211927
کد خبر : 345404 تاریخ ثبت : 1399/5/9 11:46 نظرات تایید شده : 0

فرماندار دشتستان: برگزاری مراسم و تجمعات در دشتستان ممنوع است

خلیج فارس: فرمادار دشتستان گفت:برگزاری مراسم و تجمعات در دشتستان ممنوع است وتمامی محدودیت‌های اعلامی تا یک هفته دیگر تمدید می شود.

به گزارش خلیج فارس؛ فتح‌الله نوروزی در نشست ستاد مقابله با کرونا شهرستان دشتستان اظهار داشت: کمیته نظارت بر بازار و ادارات با اولویت جاهای مشکل دار، نظارت دقیق خود را ادامه دهد.

برگزاری مراسم و تجمعات در دشتستان ممنوع است

فرماندار دشتستان افزود: تمامی محدودیت‌های اعلامی تا یک هفته دیگر تمدید می‌شود.

وی گفت: بانک‌ها در رعایت پروتکل بهداشتی اهتمام جدی داشته باشند و مردم همچنان بر رعایت پروتکل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی توجه جدی داشته باشند و ماسک زدن را فراموش نکنند.

نوروزی تصریح کرد: به لحاظ حفظ سلامت مردم و با عنایت به شرایط شهرستان مراسم دعای عرفه امسال به صورت مجازی برگزارمی شود و نماز عید قربان به دلیل حذف برنامه‌ها و مراسم تجمعی در سطح شهرستان برگزار نمی‌شود.

فرماندار دشتستان بیان کرد: قربانی خاص روز عید قربان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود و مردم فهیم شهرستان به نکات اعلامی شبکه بهداشت و درمان و دامپزشکی شهرستان توجه و همکاری لازم را داشته باشند.

وی یادآور شد: آزمون سراسری کنکور و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و نظارت شبکه بهداشت و با استفاده از تمام ظرفیت‌های شهرستان برگزار شود.

فرماندار دشتستان ادامه داد: اداره صمت و اتاق اصناف ضمن حضور مؤثر در بازار تأکید بر رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی داشته باشند و بازاریان و صنوف مختلف در جریان مقابله با کرونا همراهی لازم داشته‌اند، بر رعایت بیشتر پروتکل‌های بهداشتی تأکید می‌نمایم.

نوروزی خاطرنشان کرد: برنامه‌های دهه امامت و ولایت در شهرستان با بهره گیری از فضای مجازی در شهرستان انجام می‌گیرد؛ شهرداران و دهیاران فضاسازی مناسب برای این دهه مبارک داشته باشند.

وی گفت: کادر بهداشت و درمان شهرستان خط مقدم مقابله با کرونا در شهرستان هستند که همگان به سهم خود باید همراهی لازم را داشته باشند.

فرماندار دشتستان بیان کرد: آزمایشگاه کرونا در شهرستان راه اندازی شده است که، از همراهی خیرین در این امر تقدیر می‌کنم.

کلمات کلیدی خبر : دشتستان
-->