پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24523488 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1584401
کد خبر : 345327 تاریخ ثبت : 1399/5/9 00:13 نظرات تایید شده : 0

شهدای مدافع سلامت در اذهان ملت ایران ماندگار می‌شوند

خلیج فارس: مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: بی تردید نام و یاد شهدای مدافع سلامت و خاطره از خودگذشتگی و ایثار آنان همانند سایر شهدای ایران اسلامی در اذهان مردم قدرشناس این سرزمین برای همیشه ماندگار خواهد شد.

به گزارش خلیج فارس به نقل از ایرنا؛ زهرا نویدی فرد باحضور بر سر مزار زهرا عبدالهی نخستین بانوی شهید مدافع استان بوشهر در گلزار شهدای گناوه افزود: از دست دادن کسانی که با تخصص، مجاهدت و ایثار خود جان بسیاری از انسان‌ها را نجات می‌دهند، بسیار باعث تاثر و تاسف است و فقدان آنان آسیب و لطمه جدی به خدمات حوزه سلامت وارد می‌کند.

شهدای مدافع سلامت در اذهان ملت ایران ماندگار می‌شوند

وی  جایگاه شهیدان راه سلامت را رفیع دانست و گفت: امیدواریم با رعایت موارد بهداشتی و جدی گرفتن مخاطرات ویروس کرونا، دیگر شاهد از دست دادن هیچ هموطنی بویژه تلاشگران حوزه سلامت نباشیم.

مجموعه کارکنان درمان تامین اجتماعی استان بوشهر با حضور در گلزار شهدای گناوه و قرائت فاتحه بر سر تربت پاک شهیده زهرا عبدالهی اولین بانوی شهید مدافع سلامت این استان، نسبت به مقام والای ایثارگر راه خدمت، ادای احترام کردند.

زهرا عبدالهی از کارکنان درمانگاه تامین اجتماعی شهید مطهری گناوه از مراکز زیر مجموعه مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهر است و  به عنوان اولین شهید مدافع سلامت این شهرستان لقب گرفت.

وی  پس از بیست سال سابقه کار در راه خدمت رسانی به هموطنان خود، به ویروس کرونا مبتلا و پس از چند روز بستری در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سلمان فارسی بوشهر دعوت حق را لبیک گفت و به خیل شهدای سلامت پیوست.

پیکر پاک این شهید هفته گذشته در گلزار شهدای گناوه به خاک سپرده شد. 

-->