پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24194326 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1256303
کد خبر : 345223 تاریخ ثبت : 1399/5/8 14:54 نظرات تایید شده : 0

دعای عرفه از طریق فضای مجازی و صداوسیما پخش می‌شود

دعای عرفه از طریق فضای مجازی وصدا وسیما پخش می‌شودخلیج فارس: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر گفت: مراسم دعای عرفه به علت شیوع کرونا به صورت جمعی برگزار نمی‌شود و از طریق فضای مجازی و صدا و سیمای بوشهر پخش می‌شود.

 

به گزارش خلیج فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ حجت‌الاسلام محمدرضا اسماعیل‌پور بیان کرد: مراسم دعای عرفه در هیچ نقطه‌ای از استان، به علت وجود بیماری کرونا به صورت جمعی برگزار نمی‌شود و قرار است با هماهنگی صدا و سیمای مرکز بوشهر این دعای پرفیض در یکی از بقاع متبرک از جمله امامزاده عبدالمهیمن (ع) بوشهر برگزار و به صورت زنده از طریق فضای مجازی، شبکه‌های اجتماعی و شبکه استانی پخش شود.

او افزود: برای مقابله با کرونا و جلوگیری از تجمع، بقعه بیشتر امامزادگان استان بوشهر تعطیل است و تنها بقعه امامزادگان درجه اول با رعایت اصول بهداشتی در ساعاتی از روز باز است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر اعلام کرد: در عید سعید قربان ۱۴ راس گوسفند از محل درآمد موقوفات قربانی، و بین خانواده‌های نیازمند زیر پوشش این اداره کل توزیع می‌شود.

به گفته اسماعیل پور، در اجرای رزمایش کمک‌های مومنانه همزمان با عید غدیرخم ۵۰۰ بسته معیشتی شامل برنج، مواد پروتئینی، ماکارونی، روغن، حبوبات و دیگر مواد غذایی هرکدام به ارزش۲۵۰ هزار تومان، بین نیازمندان توزیع می‌شود.

او بیان کرد: تاکنون هفت هزار بسته معیشتی به همت اداره کل اوقاف وامور خیریه استان، میان نیازمندان توزیع شده که ارزش هرکدام از بسته‌های معیشتی بین ۱۰۰ تا ۳۵۰ هزار تومان بوده است، و این کمک‌ها همچنان ادامه دارد.

کلمات کلیدی خبر : دعای عرفه
-->