پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24195078 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1257050
کد خبر : 345221 تاریخ ثبت : 1399/5/8 14:52 نظرات تایید شده : 0

آغاز عملیات مهار آلودگی نفتی در آبهای گناوه و دیلم

سیاوش ارجمندزاده مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر خلیج فارس: مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از اعزام تیم های تخصصی و آغاز عملیات مقابله با آلودگی نفتی در میدان نفتی ابوذر خبر داد.

به گزارش خلیج فارس؛ سیاوش ارجمندزاده بیان کرد:در پی دریافت گزارش وتصاویر ماهواره‌ای از مرکز همکاری‌های متقابل در اضطرار‌های دریایی مستقر در خلیج فارس، مبنی بر وجود دو لکه نفتی در میدان نفتی ابوذر، بلافاصله جلسات تخصصی به صورت مجازی  در این زمینه با مسئولین و کارشناسان سازمان بنادر ودریانوردی، شرکت نفت فلات قاره و سازمان محیط زیست برگزار شد و کنترل این  آلودگی‌ها در دستور کار قرار گرفت.

او افزود: در اقدامی دیگر و به منظور بررسی و پایش بیشتر ابعاد آلودگی، شناور ناجی از بندر خارگ به منطقه اعزام شد و هماهنگی‌ها جهت اعزام بالگرد به منظور پایش هوایی با مسئولان فلات قاره ونیروی دریایی انجام گرفت.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر  ادامه داد: در همین راستا نیمه شب گذشته یدک کش خلیح فارس به همراه تیم تخصصی و مواد زایل کننده نفت به خارگ اعزام شدند.

ارجمندزاده عنوان کرد: در اولین ساعات صبح امروز تیم‌های عملیاتی مقابله با آلودگی با استقرار در منطقه آلودگی، کار خود را جهت رفع آلودگی نفتی آغاز کرده‌اند.

کلمات کلیدی خبر : سیاوش ارجمندزاده بندر
-->