پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24254897 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1316707
کد خبر : 344680 تاریخ ثبت : 1399/5/6 10:06 نظرات تایید شده : 2

معاون دانشگاه علوم پزشکی: اورژانس هسته‌ای بوشهر آماده افتتاح است

خلیج فارس: معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: اورژانس هسته‌ای ۱۱۰ تخت خوابی بوشهر آماده افتتاح است.

به گزارش خلیج فارس؛ ایرج بیژنی در نشست با نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تلاش‌های گسترده‌ای برای توسعه زیرساخت‌های آموزشی، بهداشتی و درمانی در استان بوشهر صورت گرفته است.

اورژانس هسته‌ای بوشهر آماده افتتاح است

وی به اجرای چندین پروژه مهم در حوزه سلامت استان اشاره کرد و ادامه داد: اورژانس هسته‌ای بوشهر از طرح‌های مهمی است که ساخت و تجهیز آن در مراحل پایانی است و به زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: این بیمارستان دارای ۱۱۰ تخت است که امیدواریم با توجه به پیش‌بینی پیک شیوع کرونا در پاییز، با بهره‌برداری از این بیمارستان شاهد کاهش کمبود تخت در استان باشیم.

وی با اشاره به اینکه ۵۰ تخت ویژه در این بیمارستان راه اندازی می‌شود تصریح کرد: بیمارستان ۱۶۰ تخت‌خوابی در مجاورت بیمارستان شهدای خلیج فارس در حال ساخت است که مرحله اسکلت را پشت سر می‌گذارد.

بیژنی در ارتباط با بیمارستان جایگزین ۱۷ شهریور برازجان نیز بیان کرد: اسکلت مرحله اول پروژه اجرا شده است که در حال حاضر دارای ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی است.

وی خاطرنشان کرد: پیش‌بینی ما برای بیمارستان جایگزین بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان ۲۴۰ تخت بود که اکنون ۱۶۰ تخت آن عملیاتی شده است.

توسعه تجهیزات بیمارستان گنجی برازجان

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر نیز در این نشست اظهار داشت: بیمارستان شهید گنجی برازجان بعد از بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر دومین بیمارستان استان است.

جعفر زارع‌زاده تصریح کرد: تلاش شده تا از همه ظرفیت‌های تخصصی در دشتستان استفاده شود و همه تخصص‌ها در بیمارستان شهید گنجی برازجان ارائه خدمت کنند.

وی به برخی از کمبودها در بخش مراقبت‌های ویژه اشاره کرد و افزود: با پیگیری صورت گرفته هشت دستگاه ونتیلاتور و هشت تخت ویژه در بیمارستان شهید گنجی اضافه شده است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر افزایش تخت‌های ویژه درمانی در دشتستان را مهم و ضروری دانست و گفت: دو دستگاه سونوگرافی و دو دستگاه رادیولوژی تحویل بیمارستان شهید گنجی شده است.

وی بیان کرد: با خدمات خوبی که در بیمارستان برازجان ارائه شده است، شاهد کاهش بار مراجعات به مرکز استان هستیم.

کلمات کلیدی خبر : ایرج بیژنی اورژانس هسته ای
-->