پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24525671 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1586580
کد خبر : 344611 تاریخ ثبت : 1399/5/5 21:14 نظرات تایید شده : 1

فرماندار بوشهر: مشکلات جزیره خارگ با اولویت حل می‌شود

خلیج فارس: فرماندار بوشهر گفت: با توجه به موقعیت استراتژیک خارگ و ظرفیت‌های مهم که در این جزیره وجود دارد، برای این استان و کشور بسیار مهم است و برطرف کردن مشکلات آن در اولویت قرار دارد.

به گزارش خلیج فارس؛ عباس جمشیدی در نشست بررسی مسائل و مشکلات جزیره خارگ افزود: هرچند اتفاق‌های خوبی در جزیره خارگ رخ داده‌است اما تلاش می‌شود در سایه وحدت، برادری، انسجام، تعامل، همدلی و همراهی همه مسئولان در چارچوب تعریف شده مسائل و مشکلات موجود در این جزیره استراتژیک برطرف شود.

فرماندار بوشهر: مشکلات جزیره خارگ با اولویت حل می‌شود

وی اضافه کرد: گام‌های خوبی در بخش آموزش، حمل و نقل و ورزش در این جزیره برداشته شده که تلاش می‌شود این روند همچنان ادامه داشته باشد.

جمشیدی اظهار داشت: خدمت به مردم وظیفه همه مسئولان است و آمادگی کاهش مشکلات و تنگناها در کمترین زمان ممکن وجود دارد.

فرماندار بوشهر یادآور شد: کشور در این شرایط حساس افزون بر ویروس کرونا با تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی نیز دست و پنجه نرم می‌کند با این وجود باید زندگی کرد و در راستای رفاه و معیشت مردم گام برداشت.

وی بیان کرد: امروز دشمن روی مطالباتمردم دست گذاشته و با اعمال تحریم در تلاش است کشور را با مشکلاتی روبرو کند.

فرماندار بوشهر گفت: تهدید هواپیمای مسافربری با جنگنده‌های دشمن امروز بارزترین نمونه تهدید علیه ملت ایران است اما به طور یقین این ملت با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و اتحاد و برادری می‌توانند این مسیر را پشت سر بگذارند.

کلمات کلیدی خبر : عباس جمشیدی خارگ
-->