پویاسامانه

کد خبر : 343471 تاریخ ثبت : 1399/4/30 18:02 نظرات تایید شده : 2

هیات‌رئیسه خانه‌مطبوعات بوشهر مشخص شد+عکس

خلیج فارس: اعضاء جدید خانه مطبوعات استان بوشهر با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش خلیج فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در این دیدار گفت: مطبوعات و رسانه از پیشاپیش در بین مردم جایگاه ویژه ای داشتند و این مهم نیز در استان بیش از یک قرن سابقه دارد.

فاطمه کرمپور بیان کرد: مطبوعات فعال، پویا و حرفه ای موجب اجرایی شدن اهداف تعیین شده تمام حوزه ها می شود.

وی اظهار کرد: آموزش های لازم و با کیفیت یکی از اولویت های مهم خانه مطبوعات است که باید نسبت به این مهم اهتمام ویژه داشته باشند.

کرمپور با اشاره به اینکه آموزش موجب ارتقاء مطبوعات و رسانه می شود، افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا می توان از ظرفیت فضای مجازی در این راستا استفاده کرد.

وی به حضور حداکثری اعضاء خانه مطبوعات در انتخابات اشاره کرد و عنوان داشت: این مهم را باید به فال نیک گرفت زیرا این رقم و آمار پاسخگوی سوالات و ابهامات بعضی از افراد معترض به انتخابات است.

کرمپور با بیان اینکه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی حمایت کامل را از خانه مطبوعات دارد، افزود: امیدوارم با هم افزایی و انسجام در اهداف کلان حوزه مطبوعات استان گام های موثری برداریم.

وی به اساسنامه خانه مطبوعات اشاره کرد و بیان داشت: بازنگری و برطرف نمودن نقاط ضعف و مشکلات در اولویت هیات مدیره خانه مطبوعات جهت عضویت و مشارکت بیشتر اصحاب رسانه قرار گیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ضمن تشکر و قدردانی از تلاش ها و فعالیت های هیات مدیره قبلی خانه مطبوعات، برای هیات مدیره جدید آرزوی موفقیت کرد.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل نیز با اشاره به اینکه خانه مطبوعات بازوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه مطبوعات و رسانه است، افزود: خانه مطبوعات تنها تشکل صنفی است و ظرفیت بسیار بالایی در توسعه رسانه ها دارد.

وی بیان کرد: مشارکت حداکثر اعضاء خانه مطبوعات استان در انتخابات نشان از اهمیت و جایگاه این تشکل صنفی بین اصحاب رسانه دارد.

مدیرعامل سابق خانه مطبوعات و رسانه های استان بیان کرد: فراخوان اصلاح اساسنامه خانه مطبوعات در مهرماه سال جاری منتشر خواهد شد و همه اهالی مطبوعات می تواند پیشنهادات و نظریات سازنده خود را جهت رفع مشکلات و موانع ارائه دهند.

مازیار هوشمند در ادامه به بیان گزارشی از فعالیت های انجام شده خانه مطبوعات و رسانه های استان پرداخت.

در ادامه نیز اعضاء نکاتی در ارتباط با مکانی ثابت برای خانه مطبوعات، مشکلات اساسنامه و رشد و ارتقاء سطح مطبوعات استان بیان نمودند.

در پایان این دیدار و با رای گیری اعضاء مازیار هوشمند مدیرعامل، وحید امیر نائب رئیس، صدیقه جمالی منشی و عبدالحمید شعرانی به عنوان خزانه دار خانه مطبوعات و رسانه های استان بوشهر به مدت 3 سال انتخاب شدند.

کلمات کلیدی خبر : خانه مطبوعات بوشهر
-->