پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 27417620 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23334045
کد خبر : 342769 تاریخ ثبت : 1399/4/26 21:02 نظرات تایید شده : 0

پلیس به عرضه ساندویچ غیر بهداشتی در جنت آباد پایان داد +عکس

خلیج فارس:رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت از پلمب واحد صنفی غیر بهداشتی تهیه مواد ساندویچ فلافل و سوسیس بندری در جنت‌آباد خبر داد.

سرهنگ نادر مرادی رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت با اعلام خبر پلمب یک واحد صنفی تهیه مواد اولیه ساندویچ اظهار داشت: پس از کسب خبری مبنی بر تهیه مواد اولیه ساندویچ فلافل و سوسیس بندری در محیطی کاملاً غیر بهداشتی در انبار یک باب واحد مسکونی واقع در محدوده جنت‌آباد موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس نظارت بر اماکن عمومی قرار گرفت.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت تصریح کرد: مأموران بلافاصله به محل اعلامی اعزام شده و پس از انجام تحقیقات و تأیید خبر موضوع پس از هماهنگی با دستگاه قضایی دستور بازرسی از واحد مربوطه اخذ شد.

سرهنگ مرادی اعلام کرد: بعد از ورود مأموران پلیس به محل مذکور دو نفر آقا در حال تهیه و بسته‌بندی مواد اولیه ساندویچ در محیطی کاملا غیربهداشتی رؤیت شدند؛ بعد از بازرسی از واحد مربوطه حدود ۱۸۹ کیلوگرم انواع سویس، کالباس و نخود چرخ‌کرده که به صورت کاملاً غیربهداشتی نگهداری می‌شدند کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: بنا بر دستور مقام قضایی واحد صنفی مذکور پلمب شد و پرونده جهت طی مراحل قانونی به نظر مقام قضایی و سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت خواهد رسید.

 

منبع: فارس
-->