پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21430842 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19795475
کد خبر : 339052 تاریخ ثبت : 1399/4/9 23:34 نظرات تایید شده : 0

سرمربی کروات شاهینی‌ها مهلت یک روزه گرفت

خلیج فارس: مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر گفت: این باشگاه به سرمربی کروات خود میشو کریستیچوویج یک روز مهلت داده تا تکلیف خود را با شاهین بوشهر مشخص کند.

به گزارش خلیج فارس به نقل از ایرنا؛ سعید مسیگر درباره نشست اعضای هیئت‌ مدیره باشگاه شاهین شهرداری بوشهر درباره وضعیت بازگشت میشو کریستیچویچ به ایران افزود: در این راستا ایمیلی به میشو زده شده و به وی ۲۴ ساعت فرصت داده شده تا وضعیت برگشتن یا نیامدنش را به صورت رسمی به ما اعلام کند.

سرمربی کروات شاهینی‌ها برای بازگشت مهلت یک روزه گرفت

وی بیان کرد: چنانچه وی در این مدت به ما وضعیت بازگشتش را اعلام نکند قطع همکاری خواهیم کرد و  تا فردا، این تصمیم را نهایی می‌کنیم. 

وی در ارتباط با گزینه‌های مورد نظر شاهین در صورت نیامدن میشو تصریح کرد: اکنون گزینه‌ای مد نظر نداریم ولی کار سرمربی جدید برای تغییر روش تیم بسیار سخت است و باید به دنبال مربیانی باشیم که توان مدیریت بالایی داشته باشند.

مسیگر با بیان اینکه شاهین مشکل فنی نداردگفت: اکنون کسی باید بیاید که تیم را مدیریت کند. 

میشو کریستیچوویچ پس از شیوع کرونا از بوشهر راهی کشورش شده و به دلیل شیوع گسترده کرونا تاکنون موافقت خود را برای بازگشت به بوشهر اعلام نکرده است.

در غیاب میشو کریستیچوویچ مهرداد کریمیان هدایت تیم شاهین شهرداری بوشهر  با نفت مسجید سلیمان در بازی دیشب را عهده‌دار بود.

شاهین بوشهر با نتیجه دو بر دو و کسب  تساوی ۱۷ امتیازی شد و رتبه پانزدهمی خود را در جدول حفظ کرد.

شاهین بوشهر در هفته بیست و سوم بازی‌ها در تهران به مصاف پرسپولیس می‌رود.

-->