پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21633796 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19998212
کد خبر : 338982 تاریخ ثبت : 1399/4/9 17:33 نظرات تایید شده : 2

قربانیان کرونا در بوشهر به ۸۱ نفر رسید

خلیج فارس: به گفته کشمیری، اکنون ۱۲۱ مورد مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

شمار قربانیان کرونا در بوشهر به ۸۱ نفر رسیدخلیج فارس: شمار قربانیان کرونا در بوشهر با فوت دو بیمار دیگر به ۸۱ نفر رسید.

به گزارش خلیج فارس؛ دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: با فوت دو بیمار مبتلا به کرونا، قربانیان این بیماری در استان ۸۱ نفر شدند.

سعید کشمیری با اشاره به اینکه اکنون ۱۲۱ مورد مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند، افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۹ مورد از موارد بستری مبتلا به کرونا با حال عمومی خوب از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

او با اشاره به اینکه دو نفر به افراد بستری در بخش‌های مراقبت ویژه اضافه شده‌اند، ادامه داد: از ۲۷ مورد بستری در بخش‌های مراقبت ویژه، اکنون ۲۰ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه نفس می‌کشند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه تنها با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی می‌توان بیماری کرونا را شکست داد، بیان کرد: استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی مهمترین اصل برای مقابله با کرونا محسوب می‌شود.
بوشهر در وضعیت قرمز

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز بوشهر را در ردیف استان‌هایی عنوان کرد که از نظر کرونا در وضعیت قرمز هستند.

به گفته سیما سادات لاری، استان‎های خوزستان، کردستان، آذربایجان‌های غربی و شرقی، هرمزگان، بوشهر، خراسان رضوی و کرمانشاه در وضعیت قرمز قرار دارند.

کلمات کلیدی خبر : سعید کشمیری کرونا در بوشهر
-->