پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21423859 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19788509
کد خبر : 338955 تاریخ ثبت : 1399/4/9 13:43 نظرات تایید شده : 0

هوای بوشهر شرجی‌تر می‌شود

خلیج فارس: هواشناسی بوشهر پیش‌بینی کرد میزان رطوبت و شرجی هوا تا اواخر هفته در استان افزایش می‌یابد.

به گزارش خلیج فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ سرپرست معاونت توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه‌های پیش یابی جوی و دریایی نشان می‌دهد از امروز تا اواخر هفته در بیشتر ساعات وضعیت جوی و دریایی در استان و بر روی دریا به نسبت آرام خواهد بود و بنابراین بر میزان رطوبت و شرجی هوا افزوده خواهد شد.

زهرا راستگو افزود: ضمن اینکه در ساعاتی از بعد از ظهر امروز در مناطق شرقی وزش باد و گاهی گردوخاک پیش بینی می‌شود.

او همچنین آسمان استان را تا پیش از ظهر فردا، صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی، در برخی نقاط مه صبحگاهی، و در مناطق شرقی در ساعاتی از بعداز ظهر همراه با وزش باد و گاهی گردوخاک پیش‌بینی کرد.

راستگو ادامه داد: جهت وزش باد بیشتر جنوب غربی تا شمال غربی با سرعت ۸ تا ۳۲ کیلومتر در ساعت، و در مناطق شرقی در ساعتی از بعد از ظهر تا ۴۰ کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج: ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر خواهد بود.

او با اشاره به اینکه در شبانه روز گذشته برازجان و خورموج با ۴۵ درجه سلسیوس گرم‌ترین شهر‌های استان بوده‌اند، بیان کرد: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت ۰۴:۱۱ بامداد، جزر اول ساعت ۱۰:۱۷، مد دوم ساعت ۱۵:۱۵ و جزر دوم ساعت ۲۱:۴۰ است.

کلمات کلیدی خبر : شرجی هواشناسی
-->