پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21425288 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19789939
کد خبر : 338918 تاریخ ثبت : 1399/4/9 10:49 نظرات تایید شده : 0

رییس فدراسیون جودو: سیلی خوردیم اما به آن افتخار کردیم

خلیج فارس: رئیس فدراسیون جودو گفت: ما مانند کشتی نیستیم که از کمک دولت برخوردار باشیم.

به گزارش خلیج فارس به نقل از فارس؛ سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک به همراه کیکاووس سعیدی دبیر کل صبح امروز از فدراسیون جودو بازدید کردند.

در ابتدای این بازدید، آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو به عملکرد ملی پوشان پرداخت و گفت: اتفاقات جهانی باعث تعلیق ناعادلانه ما شد و شرایط را برای جودو به گونه ای رقم زد تا فعالیت های ما تحت تاثیر قرار بگیرد.

وی افزود: ما سعی کردیم از این تهدید فرصتی را به دست آوریم. ما قبلا به صورت گلخانه ای افراد را تحت پوشش قرار می دادیم و وقتی این افراد می رفتند دچار رکود می شدیم. سعی کردیم در بخش پایه برنامه ریزی درستی داشته باشیم. ۲۰۰ نفر را در رده های مختلف تحت پوشش قرار دادیم. مسابقات لیگ را شروع کردیم که البته به خاطر کرونا نا تمام ماند.

رئیس فدراسیون جودو همچنین اعلام کرد دفاع شخصی شرایط خوبی در فدراسیون دارد و جودو تفاهم نامه ای را با نیروهای مسلح و دانشگاه ها به امضا رسانده است.

وی تصریح کرد: ما به خاطر نظام سیلی خوردیم. متاسفانه در داخل هم سیلی خوردیم و این خوب نبود. شرایطی به وجود آمد که کار ما را سخت تر کرد. خط قرمزها را می دانیم و اگر سیلی خوردیم باعث افتخار است. جودو حمایت نشد و برایم سخت است بگویم بودجه ما ۳ میلیارد است که ۶۵ درصد آن را گرفتیم. حالا با این بودحه می توان کار بزرگ کرد؟ ما مثل کشتی نیستیم که دولت حمایت کند و مثل فوتبال بستیم که درآمد زیاد داشته باشیم.

میراسماعیلی خاطرنشان کرد: ما از کمیته ۱۰۰ درصد بودجه را گرفتیم اما از وزارت نه. ما شرایط کشور را می دانیم اما انتظار حمایت داریم. انتظار من بیشتر از اینها بود. من بهترین مدال زندگی ام را دادم و مقابل اسرائیل بازی نکردم. اگر فدراسیون الان این شرایط را دارد می دانید چه اتفاقاتی افتاده است. من از همه زندگی ام گذشته ام چون عاشق جودو و کشور هستم اما نیاز به حمایت داریم. با دیپلماسی ورزشی می توانستیم این مشکل را حل کنیم. حضور مسئولان کمیته باعث دلگرمی ماست.

صالحی امیری در ادامه بازدیدی از فدراسیون های تیراندازی با کمان و جانبازان و معلولین خواهد داشت.

کلمات کلیدی خبر : فدراسیون جودو
-->