پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21635369 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19999783
کد خبر : 338900 تاریخ ثبت : 1399/4/9 09:43 نظرات تایید شده : 0

فیلم/ صحبت‌های تکان‌دهنده یک بیمار کرونا

خلیج فارس: آقای صادق صادقی که مبتلا به کرونا هستند، در این ویدیو درباره این بیماری به مردم هشدار می دهد. در فضای مجازی گفته شده بود این ویدیو مربوط مرحوم محمدرضا اعرابی خواننده پاپ اصفهانی است که این خبر تکذیب شد.

به گزارش خلیج فارس؛ موسیقی فارس نوشت: پس از درگذشت محمدرضا اعرابی خواننده پاپ اصفهانی، ویدئویی از شخص دیگری به نام او در فضای مجازی دست به دست می شود. حقیقت داستان این است که این ویدیو مربوط به آقای “صادق صادقی” می باشد که به خاطر بیماری کرونا در بیمارستان بستری هستند.
 
آقای صادقی آیا واقعا مبتلا به کرونا هستید؟
بله متاسفانه مدتی قبل به بیماری کووید۱۹ مبتلا شدم و در حال حاضر در بیمارستان بستری هستم.

آیا از درگذشت آقای اعرابی مطلع هستید؟
من ایشان را نمی‌شناختم، ولی امروز با جنجال خبری که راه افتاد متوجه ماجرا شدم. متاسفانه آقای اعرابی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا به رحمت خدا رفته اند.

فیلمی در فضای مجازی به نام مرحوم محمدرضا اعرابی منتشر شده که شخصی در آن به مردم هشدار‌هایی در مورد کرونا می‌دهد. آیا آن فرد شما هستید؟
بله من تصمیم گرفتم تجربه سختی را که از این بیماری داشتم با مردم در میان بگذارم، چون فکر می‌کنم اکثر مردم اصول فاصله گذاری را رعایت نمی‌کنند و کلا این ویروس را جدی نگرفته اند. به همین دلیل ویدئویی از خودم گرفتم تا به سهم خودم اطلاع رسانی کرده باشم. ولی متاسفانه برخی افراد از همزمانی فوت آقای اعرابی و انتشار این ویدئو سوءاستفاده کردند و فیلم من را به نام ایشان منتشر کردند. جای تاسف دارد که برخی پیج‌ها و سایت‌های خبری برای جذب فالوور و لایک دست به هر کاری می‌زنند در حالی که ممکن است زندگی افراد را با مشکلات جدی مواجه کنند.
کلمات کلیدی خبر : کرونا فیلم
-->