پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21420338 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19784997
کد خبر : 338888 تاریخ ثبت : 1399/4/9 09:14 نظرات تایید شده : 0

زمان آغاز کلاس‌های جبرانی دانش آموزان

خلیج فارس: معاون متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان گفت: کلاس های جبرانی تابستانی دانش آموزان تجدیدی نوبت خردادماه ۹۹ از ۱۴ تیرماه آغاز می شود و زمان ثبت نام از ۷ الی ۱۳تیرماه سال جاری اعلام شده است.

                          زمان آغاز کلاس‌های جبرانی دانش آموزان

به گزارش خلیج فارس؛ محمد قویدل لاری در گفت و گو با ایسنا، در تشریح این خبر خاطرنشان کرد: دستورالعمل کلاس های غیرحضوری جبرانی تابستانی به منظور شرکت دانش آموزان تجدیدی نوبت خردادماه به مدارس ابلاغ شده است.

وی افزود: با توجه به شرایط ناشی از شیوع بیماری کووید ۱۹ در استان و تأکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی و اصل فاصله گذاری اجتماعی، این کلاس ها به صورت مجازی در مدارس برگزار می شود.

قویدل تصریح کرد: زمان ثبت نام در کلاس های غیرحضوری جبرانی تابستانی دانش آموزان تجدیدی نوبت خردادماه ۹۹ از ۷ تیرماه لغایت ۱۳ تیرماه شروع می شود و آغاز کلاس ها از ۱۴ تیرماه سال جاری و پایان کلاس ها ۱۵ مردادماه ۹۹ است.

معاون متوسطه آموزش و پرورش استان هرمزگان اضافه کرد: دانش آموزانی که در درس یا دروسی در خردادماه تجدید شده اند؛ می توانند در کلاس های جبرانی تابستانی شرکت کنند و بلافاصله پس از اتمام دوره با رعایت مقررات ارزیابی از آنها بعمل می آید و نمره قبولی آنها در ستون شهریورماه درج شود.

قویدل ادامه داد: آموزش و ارزشیابی متوسطه اول به صورت غیر حضوری و در نیمه دوم مردادماه برگزار خواهد شد.

کلمات کلیدی خبر : کلاس‌ جبرانی
-->