پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21421487 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19786145
کد خبر : 338886 تاریخ ثبت : 1399/4/9 09:08 نظرات تایید شده : 0

ترامپ مجبور به حذف یک توئیت نژادپرستانه شد

خلیج فارس: رئیس‌جمهور آمریکا ساعتی پس از اینکه روز یکشنبه ویدئویی با محتوای نژادپرستانه در صفحه توئیتری خود بازنشر کرده بود مجبور به حذف آن شد.

                          ترامپ مجبور به حذف یک توئیت نژادپرستانه شد

به گزارش خلیج فارس به نقل از تسنیم؛ پس از اینکه رئیس جمهور آمریکا یک فیلم با محتوای نژادپرستانه را پس از انتشار در حساب توییتری خود حذف کرد، کاخ سفید با انتشار بیانیه‌ای عذرخواهانه اعلام کرد که دونالد ترامپ جمله «قدرت سفید» را نشنیده بود.

در یک بخش از ویدئویی که ترامپ آن را در توئیتر خود بازتوئیت کرده بود مردی درحالی که کلاه طرفداران ترامپ را بر سر دارد کلمه «قدرت سفید» را فریاد می‌زند، کلمه‌ای که نژادپرستان سفید‌پوست آمریکایی از آن استفاده می‌کنند.

این توئیت جنجال‌برانگیز خشم بسیاری از فعالان ضدنژادپرستی را برانگیخت و احتمالاً در پایین کشیدن آرای دونالد ترامپ در انتخابات پاییز تأثیر خواهد گذاشت.

اقدام ناشیانه ترامپ زمانی صورت گرفت که موج عظیمی از تنش‌های نژادی و اعتراضات به نژادپرستی هفته‌ها است که در شهرهای مختلف این کشور در حال انجام است.

کلمات کلیدی خبر : ترامپ
-->