پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21420450 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19785109
کد خبر : 338836 تاریخ ثبت : 1399/4/8 22:46 نظرات تایید شده : 0

پرس شدن عجیب یک پراید در ملایر +عکس

خلیج فارس:فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ملایر گفت: فرو ریختن دیوار منبع آب در این شهر خسارت جانی برجا نگذاشت و تنها به یک خودرو خسارات زیادی وارد کرد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از رکنا؛فرو ریختن دیوار منبع آب ملایرسرهنگ محمد باقر سلگی، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ملایر افزود: خوشبختانه در حادثه فرو ریختن دیوار منبع آب خیابان خلبان ملایر تا کنون خسارت جانی نداشته ایم.

پرس شدن عجیب یک پراید در ملایر +عکس

او درباره ارتباط بین این حادثه ریزش آوار و آتش سوزی چند روز پیش لوله‌های آب و فاضلاب در این شهر گفت: علت فروریختن دیوار این منبع آب، بی احتیاطی و سرریز آب منبع بود و باعث شد آب پشت دیوار‌ها جمع شود و دیوار را تخریب کرد.

سرهنگ سلگی با بیان اینکه در این حادثه یک دستگاه پراید به صورت کامل خسارت دیده است گفت: برای روشن شدن علت حادثه و میزان خسارت آن تحقیقات در حال انجام و پیگیری است.

۴ روز پیش هم حجم زیادی از لوله‌های دپو شده در انبار این شرکت واقع در بلوار شهید سلیمانی ملایر طعمه حریق شد که در این حادثه از مجموع ۴ هزار متر لوله دپو شده ۳۰ درصد از آن به صورت کامل از بین رفت

کلمات کلیدی خبر : پراید ملایر
-->