پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21432895 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19797529
کد خبر : 338800 تاریخ ثبت : 1399/4/8 17:57 نظرات تایید شده : 0

ورزشگاه بوشهر آماده میزبانی از شاهین +عکس

خلیج فارس: اجرای پروتکل های بهداشتی تحت نظارت هیات پزشکی ورزشی استان بوشهر و افسران کنترل سلامت در ورزشگاه خانگی شاهینی‌ها در حال انجام است.

به گززارش خلیج فارس به نقل از روابط عمومی باشگاه شاهین؛ از ابتدای آغاز تمرینات تمامی مراحل فعالیت‌های تیم شاهین شهرداری به صورت روزانه تحت نظارت افسران کنترل سلامت هیات پزشکی ورزشی استان قرار دارد و این روند با اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی در ورزشگاه شهید مهدوی نیز همراه شده و همچنان ادامه دارد.

بر اساس همین گزارش ، تمامی فعالیت‌های تیم شاهین شهرداری بوشهر با همکاری و هماهنگی هیات پزشکی ورزشی استان بوشهر تحت کنترل می باشد و روزانه افسران کنترل سلامت این هیات از ابتدا تا انتهای زمان تمرین تیم حضوری فعال دارند و موارد لازم با هماهنگی کادر پزشکی تیم شاهین شهرداری انجام می شود.
لازم به ذکر است با پیگیری های مداوم ریاست هیات پزشکی ورزشی استان بوشهر و افسران کنترل سلامت که جای تقدیر و تشکر نیز دارد، نظارت بر انجام آزمایشات PCR ، گندزدایی رختکن محل تمرین و ساختمان اداری باشگاه ، رعایت فاصله گذاری در نقل و انتقال بازیکنان و رصد روزانه سلامت کادر و بازیکنان تیم با هماهنگی کادر پزشکی تیم شاهین شهرداری از جمله اقداماتی است که بطور مستمر در حال انجام است.
در ضمن روز گذشته ، طبق پروتکل های بهداشتی ارسالی با نظارت افسران کنترل نظارت هیات پزشکی ورزشی و همکاری باشگاه شاهین شهرداری و اداره ورزش و جوانان اقدامات گندزدایی و بهداشتی و فاصله گذاری ها طی روزهای اخیر در ورزشگاه شهید مهدوی انجام شد که موارد در بازدید روز گذشته نماینده سازمان لیگ و دبیر هیات فوتبال استان بوشهر نیز مورد تایید قرار گرفت .
شاهین بوشهر امشب از ساعت 21 میزبان نفت مسجد سلیمان در ورزشگاه شهید مهدوی خواهد بود.

 

 

کلمات کلیدی خبر : شاهین شهرداری بوشهر
-->