پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21431403 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19796036
کد خبر : 338795 تاریخ ثبت : 1399/4/8 15:28 نظرات تایید شده : 0

هواشناسی برای شمال بوشهر گرد و غبار پیش بینی کرد

خلیج فارس: کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر گفت: طی امروز و فردا دوشنبه در برخی ساعت‎‌ها احتمال نفوذ گرد و غبار از روی استان خوزستان به شمال خلیج فارس و برخی مناطق از نیمه شمالی این استان پیش بینی می‌شود.

به گزارش خلیج فارس؛ پیام مساعدی در گفت و گو با ایرنا افزود: بررسی نقشه‌های پیش یابی جوی و دریایی نشان می‌دهد از امروز تا اواخر هفته در بیشتر ساعت‌ها وضعیت جوی و دریایی در استان بوشهر و روی دریا به طور نسبی آرام است.

هواشناسی برای شمال بوشهر پیش بینی گرد و غبار کرد

وی بیان کرد: بنابراین در هفته جاری بر میزان رطوبت و شرجی هوا در سطح این استان افزوده خواهد شد.

مساعدی ادامه داد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی و در برخی نقاط همراه با مه صبحگاهی و طی ساعاتی از امروز با احتمال نفوذ گرد و غبار به مناطق شمالی استان پیش بینی می‌شود.

وی اظهار داشت: در این مدت جهت وزش باد متغیر به طور غالب جنوب غربی تا شمال غربی با سرعت ۸ تا ۳۰ گاهی تا ۳۶ کیلومتر در ساعت پیش بینی شده‌است.

مساعدی گفت: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر پیش بینی می‎شود.

وی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت ۰۳:۲۳ بامداد، جزر اول ۰۸:۳۰ ، مد دوم ۱۳:۴۹ و جزر دوم ۲۰:۵۹ خواهد بود.

کلمات کلیدی خبر : گرد و غبار هواشناسی
-->