پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21429346 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19793989
کد خبر : 338754 تاریخ ثبت : 1399/4/8 14:34 نظرات تایید شده : 0

فرماندار: اقدامات مهمی برای رفع مشکلات آب روستاهای تنگستان انجام شده است

اقدامات مهمی برای رفع مشکلات آب روستاهای تنگستان انجام شده استخلیج فارس: فرماندار تنگستان گفت: اقدامات مهمی برای رفع مشکلات آب روستاهای تنگستان انجام شده است.

به گزارش خلیج فارس به نقل از مهر؛ عبدالحسن رفیعی‌پور ظهر یکشنبه در نشست بررسی و رفع مشکلات آب روستاهای شهرستان تنگستان اظهار داشت: یکی از مشکلات اساسی آب روستاها فرسودگی خط انتقال و شبکه داخلی روستاها بوده که انتظار می‌رود نسبت به رفع و حل این موضوع اقدامی اساسی و فوری صورت گیرد.

وی با اشاره به اقدامات خوبی که برای بهبود وضعیت آب در این مدت صورت گرفته افزود: افزایش سهمیه ورودی آب، قطع انشعابات غیر مجاز، همکاری دهیاری‌ها با آبفا در نوسازی شبکه آب برای آرامش بیشتر مردم، کارهایی بوده که در روزهای اخیر صورت گرفته و وضعیت آب تا حدودی بهبود یافته ولی هنوز مردم روستاهای جنوبی بخش دلوار با مشکلات زیادی جهت تأمین آب مواجه بوده و تا نقطه مطلوب فاصله داریم.

رفیعی پور بر لزوم تسریع در اجرا، تکمیل و توسعه پروژه‌های آبرسانی مانند نوسازی خط انتقال آب، تکمیل مخزن پنج هزار متر مکعبی دلوار و هزار متر مکعبی بنه گز، تعیین تکلیف آب شیرین کن ۷ هزار و ۵۰۰ متر مکعبی دلوار تأکید کرد.

وی گفت: یکی از موضوعات مهم در زمینه مسائل آب، توسعه و تکمیل پروژه‌ها در نقاط مختلف شهرستان است و فرمانداری شهرستان این آمادگی را دارد تا با همکاری دهیاری‌ها و اعتبارات ارزش افزوده برای تکمیل پروژه‌ها در کنار شرکت آبفا حضور فعال داشته باشد.

فرماندار تنگستان از پیگیری‌های مستمر استاندار و معاون عمرانی ایشان در جهت رفع بحران آب و تأمین اعتبار برای اجرای پروژه‌های آب شهرستان تشکر کرد و بیان داشت: امیدواریم در روزهای آتی وضعیت آب شهرستان بهبود یافته و رضایتمندی مردم را در پی داشته باشد.

اجرای شش کیلومتر نوسازی خط انتقال آب، نوسازی شبکه داخلی برخی روستاها، تأمین اعتبار برای تکمیل مخزن دلوار و احداث مخزن ۵ هزار متر مکعبی بندر رستمی، تسریع در تعیین تکلیف آب شیرین کن باشی و اجرای آب شیرین کن پنج هزار متر مکعبی بندر رستمی از مواردی بود که در این جلسه مورد موافقت قرار گرفت.

-->