پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21431411 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19796044
کد خبر : 338750 تاریخ ثبت : 1399/4/8 14:28 نظرات تایید شده : 0
به منظور کاهش قیمت مرغ؛

۱۲۰۰ تن مرغ منجد برای استان خریداری شد

خلیج فارس: مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: به منظور جلوگیری از افزایش قیمت مرغ در بازار استان هزار و ۲۰۰ تن مرغ منجد خریداری شده است.

به گزارش خلیج فارس به نقل از مهر؛ احمد جهانگیرلو صبح یکشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان دشتی اظهار داشت: در چند هفته اخیر شاهد افزایش قیمت مرغ و تخم مرغ در بازار بودیم که در همین راستا اقداماتی خوبی از جمله خرید مرغ منجمد در سطح استان جهت کنترل بازار بودیم.

۱۲۰۰ تن مرغ منجد برای استان بوشهر خریداری شد

وی افزود: در همین راستا شرکت پشتیبانی امور دام با خرید هزار و ۲۰۰ تن مرغ منجمد این امکان را ایجاد کرده تا با توزیع در سطح استان از افزایش قیمت جلوگیری کند.

جهانگیرلو خاطر نشان کرد: در سه ماهه اول سه میلیون ۷۸۹ هزار قطعه جوجه ریزی در مرغداری‌های استان انجام شده که به نسبت سال گذشته ۳۰ درصد کاهش جوجه ریزی داشته‌ایم که دلیل اصلی آن افزایش تولید نهادها بوده است.

وی ادامه داد: یکی از مشکلات اصلی استان نبود سردخانه است که بخش خصوصی نیز این تعرفه‌های دولتی را قبول نمی‌کند.

جهانگیرلو اضافه کرد: با هماهنگی‌های به عمل آمده با استانداری بوشهر در سال جاری یک سردخانه دو هزار تنی در سطح استان احداث می‌شود که با راه اندازی آن بخشی از مشکلات مرتفع می‌شود.

کلمات کلیدی خبر : احمد جهانگیرلو مرغ منجد
-->