پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21471343 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19835940
کد خبر : 338739 تاریخ ثبت : 1399/4/8 12:10 نظرات تایید شده : 0

دادستان بوشهر: هیچ تخلفی نباید در دستگاه قضا وجود داشته باشد

خلیج فارس: دادستان عمومی و انقلاب استان بوشهر گفت: قوه قضاییه عزم خود را برای اجرای عدالت جزم کرده و هیچ تخلفی هرچند کم هم نباید در این دستگاه وجود داشته باشد.
 
به گزارش خلیج فارس به نقل از ایرنا؛ علی حسن پور روز یکشنبه در آیین تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دیر با گرامیداشت هفته قوه قضاییه افزود: مدیران در برقراری عدالت نقش سازنده ای دارند و مدیر باید روی مجموعه خود نظارت داشته باشد تا تخلفی صورت نگیرد.
 
وی اضافه کرد: قاضی بر اساس قانون، وجدان و عدل رای می‌دهد و باید پشتوانه حقوق فردی و اجتماعی باشد زیرا برقراری عدالت از اوصاف قوه قضاییه است و ریشه امنیت به عدالت بر می‌گردد.
دادستان بوشهر: هیچ تخلفی نباید در دستگاه قضا وجود داشته باشد
 
حسن پور ادامه داد: شهید بهشتی ولایت مدار بود و ولایت مداری را یکی از ویژگی‌های مدیر می‌دانست.
 
دادستان عمومی و انقلاب استان بوشهر افزود: آگاهی مردم در کاهش جرم مهم است و باید آگاهی خود را نسبت به قانون افزایش دهند تا فریب افراد مجرم را نخورند.
 
وی در ارتباط با پرونده‌های مضاربه صوری استان بوشهر گفت: پرونده مضاربه صوری در استان که افراد زیادی را فریب داد هیچ منشا قانونی و شرعی نداشت و برای هر دو پرونده حکم صادرشده‌است.
 
دادستان عمومی و انقلاب استان بوشهر اظهارداشت: شهرستان دیر بدون حاشیه بوده‌است و این ناشی از تدبیر مدیران اجرایی و تعامل با همدیگراست و باید این انسجام و تعامل حفظ شود تا شاهد هیچ حادثه‌ای نباشیم.
 
وی ضمن قدردانی ازتلاش های خوب احمدی دادستان سابق دیر و موفقیت برای یزدانی پور دادستان جدید این شهرستان گفت: احمدی دادستان فعال استان بود و یزدانی هم از قضات خوب، خوشنام و تحیلکرده است که امیدواریم با مجموعه شورای تامین و مدیران اجرایی تعامل خوبی داشته باشد.
 
فرماندار دیر گفت: سلامت و امنیت دو نعمت الهی است و شهرستان دیر به نسبت استان بوشهر از امنیت خوبی برخورداراست و این در گرو تدین و فرهنگ مردم و همکاری و تعامل بین نهادها و اعضای شورای تامین است.
 
کریم علی حسنی افزود: مجموعه دستگاه قضایی در برگزاری انتخابات، شیوع بیماری کرونا، مواد مخدر و صید ترال و حل مشکلات ملوانان همکاری خوبی داشته و دادستان هم با متانت و تعهد و قاطعیت همیشه در دسترس بوده‌است.
 
وی گفت: اتحاد و انسجام و تعامل خوب همه قوا رمز پیروزی بر مشکلات است.
 
امام جمعه دیر گفت: انتظار است که در دستگاه قضایی افراد صالح و سالم وارد شوند.
 
حجت الاسلام سید علی حسینی با اشاره به ویژگی قاضی افزود: قاضی حیثیت جمهوری اسلامی است و باید آداب قضاوت رعایت کند و با ارباب رجوع برخورد اسلامی و انسانی داشته باشد.
 
وی گفت: با مسئولیت جدید رئیس قوه قضاییه اقدامات و تحولات خوبی در دستگاه قضا صورت گرفته است که فساد زدایی درون دستگاه قضایی، مبارزه با فساد اقتصادی و دانه درشت ها، حمایت از تولید و ابلاغ لایحه جرم سیاسی از این اقدامات است.
 
رئیس دادگستری شهرستان دیر گفت: تودیع و معارفه نیروها خدمت در سنگر جدید و بهره‌گیری از توانمندی نیروها است.
 
عیسی نوشاد افزود: رعایت حقوق شهروندی سرلوحه کار دادگستری و کارکنان است.
 
وی ضمن تقدیر از خدمات دادستان سابق شهرستان دیر گفت: اکبر احمدی دارای عزت نفس، شایستگی و با مجموعه شهرستان تعامل خوبی داشت.
 
در این آیین با قدردانی از اکبر احمدی دادستان پیشین علی یزدانی پور به عنوان دادستان جدید شهرستان دیر معرفی شد.
کلمات کلیدی خبر : دادستان
-->