پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21422238 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19786894
کد خبر : 338677 تاریخ ثبت : 1399/4/8 10:41 نظرات تایید شده : 0

سرمربی پارس جم: شرایط تمرینی خوبی نداشتیم

خلیج فارس: سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم می‌گوید بازی‌های ابتدایی به دلیل نبود شناخت از حریف، سخت است.

به گزارش ایسنا، هومن افاضلی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر صنعت نفت آبادان اظهار کرد: بازی‌های ابتدایی همیشه سخت است چون از وضعیت خودتان دقیق اطلاع ندارید و از حریف هم شناختی نیست. ما ۹ بازیکن مصدوم داریم که تعدادی از آن‌های بازیکنان کلیدی هستند. بازی سختی داریم اما آن‌ها به لحاظ تمرینی شرایط بهتری داشته‌اند.

افاضلی: شرایط تمرینی خوبی نداشتیم اما امیدوار به میدان می‌رویم

وی افزود: بابک حاتمی محروم است و نمی‌تواند ما را همراهی کند. وضعیت محمد نوری و متین کریم‌زاده هم فردا مشخص می‌شود. مگنو باتیستا هم که مصدوم است و در کنار او هم چند بازیکن دیگر هم مصدوم هستند.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در ادامه درباره تیم صنعت نفت آبادان هم گفت: آن‌ها بالای جدول هستند و بازیکنان خوبی مثل عیسی آل کثیر را در اختیار دارد. بنابراین بازی برای ما نزدیک خواهد بود. ما مشکلات تمرینی داشتیم و به اندازه کافی تمرین نکردیم و در این شرایط آماده کردن بازیکنان سخت است. ما امیدوار هستیم بازی خوبی انجام دهیم. تیم ما به لحاظ نفری خوب است و اگر شرایط مالی خوبی داشت الان وضعیت بهتری در جدول داشتیم.

کلمات کلیدی خبر : هومن افاضلی پارس جنوبی جم
-->